7 problemos, su kuriomis bananai susidoroja geriau už tabletes

Bananai – tai vaisiai, kurie turi būti įtraukti į bet kurio žmogaus dietą. Jie prisotinti natūralių cukrų ir didelio kiekio ląstelienos, papildančios mūsų organizmą energija. Nepaisant jų kaloringumo, buvo įrodyta, kad bananai sugeba susidoroti su daugybe problemų.

Jei jūs manimi netikite, pabandykite valgyti bananus ir pasijusite daug geriau. Bananai – mėgstami daugelio žmonių vaisiai. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad bananais galima pakeisti tabletes.
Tabletės tvirtai įėjo į mūsų gyvenimą, pabandykite jas pakeisti bananais.

1. Hipertonija. Daugeliui žmonių, kenčiančių nuo hipertonijos, nepakanka kalio. O druskų, priešingai, jų organizme yra perteklius. Kalis suriša druskas ir pašalina jas iš organizmo. Taigi, valgykite kalio prisotintus bananus ir mažinkite savo spaudimą.

2. Streso lygio mažinimas. Bananas pilnateisiškai laikomas geriausiu antistresiniu vaisiumi. Jis turi būtinų vitaminų ir mikroelementų, įtakojančių medžiagų apykaitą , kuri taip pat susijusi su streso lygiu organizme.

3. Regėjimo gerinimas. Bananai turi vitamino A, kuris turi didelę reikšmę akių sveikatai. Mūsų kūnui reikalingas tam tikras vitamino A kiekis per dieną, kad sumažintų vištakumo išsivystymo riziką. Moterims reikia 700 mikrogramų per dieną, o vyrams – beveik 900.

4. Vidurių užkietėjimas ir meteorizmas. Bananai turi tokios medžiagos kaip pektinas, kuri atsakinga už sunkiųjų metalų ir kitų toksinų pašalinimą iš kūno. Bananai – puikus probiotikas, stimuliuojantis virškinimo procesą. Jie taip pat mažina dujų susidarymą ir veikia kaip švelnūs laisvinamieji.

5. Pagalba esant PMS. Bananai turi vitamino B6, kuris pozityviai veikia cukraus lygį ir padeda sumažinti negatyvius PMS simptomus. Šis vitaminas padeda esant pilvo pūtimui ir mažina erzinančias nuotaikų kaitas.

6. Depresija. Bananai turi triptofano, kuris didina hormono serotonino išsiskyrimą. Nors bananai nepadės susidoroti su rimtu sielvartu, suvalgydami po 2 vaisius per dieną, jūs pašalinsite lengvą liūdesį.

7. Svorio mažinimas. Bananai – labai skanūs saldūs vaisiai ir gali būti lengvai įtraukiami į bet kokią dietą. Bananuose yra daug vandenyje tirpios ląstelienos. Kai skaidulos patenka į virškinamąjį traktą, jos susiurbia vandenį ir lėtina virškinimą, o tai reiškia, jūs ilgiau jausitės sotūs.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page