Kokią energetinę naudą katė atneša namams

Katės energetika gali įvairiai veikti žmogų. Svarbu žinoti, kaip teisingai išnaudoti tą jėgą, kurią gali suteikti šis augintinis. Ji davė patarimų tiems, kurie nori susidraugauti su savo kate energetiniame lygmenyje.

– Neužkirskite kelio katės norui atsigulti ar atsisėsti ant jūsų. Jei ji pati eina pas jus, reiškia, pas jus daug negatyvios energijos. Gyvūnas pasiims iš jūsų nepageidaujamas galias ir jūs galėsite pajusti palengvėjimą.

– Jei norite pritraukti piniginę sėkmę, pirmą jaunaties dieną paglostykite katę tris kartus prieš plauką moneta, lyg įmagnetintumėte ją. Šią monetą dėkite į savo piniginę. Finansinė sėkmė bus su jumis visą mėnesį.

– Jei katė kasdien žadina jus rytais – tai ženklas, reiškiantis, kad jums laikas kažką keisti savo gyvenime, kitaip jūsų laukia sąstingis visose gyvenimo sferose.

– Jei jūs pastebėjote, kad katė pakeitė savo numylėtą vietą kita, reiškia, ta vieta, kur ji mėgo leisti laiką anksčiau, tapo energetiškai stipriu centru. Dažniausiai katė renkasi tas vietas, kuriose energetika silpna arba negatyvi. Tokiose vietose ji jaučiasi gerai.

– Atkreipkite dėmesį į katės nuotaiką. Jei jūsų augintinis tapo pasyvesnis, reiškia, jums laikas atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą – tikėtina, jūs per daug užsiėmę darbe, o namams ir šeimai neskiriate dėmesio.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page