Buba – pitbulis, kuris dovanų gavo kačiuką iš prieglaudos

Šešiametis išgelbėtas pitbulis Buba visada labai mėgo kates. Tai prasidėjo, kai jo žmogiškoji mama paėmė jį iš prieglaudos Fenikse, Arizonos valstija, kai jam buvo vos 3 mėnesiai.

Jos kambariokas yuo metu rūpinosi kačiukų vada ir Buba visą savo laiką leido kartu su kačiukais. Ir pagaliau, po 6 metų laukimo, Rebeka nustebino savo mylimą šunį, padovanodama jam nuosavą katinėlį.

Tai prasidėjo, kai jo žmogiškoji mama paėmė jį iš prieglaudos Fenikse, Arizonos valstija, kai jam buvo vos 3 mėnesiai. Jos kambariokas yuo metu rūpinosi kačiukų vada ir Buba visą savo laiką leido kartu su kačiukais. Ir pagaliau, po 6 metų laukimo, Rebeka nustebino savo mylimą šunį, padovanodama jam nuosavą katinėlį.

„Aš visada žinojau, kad jis norėtų rūpintis katinėliu, bet aš norėjau palaukti, kol mes persikraustysim į Niujorką“.

Moteris paėmė mažučiuką raudonplaukį kačiuką iš prieglaudos, taip pat, kaip ji kažkada iš ten paėmė Bubą. „Aš žinojau, kad Buba labai apsidžiaugs.

Aš manau, Ru galvoja, kad Buba jos mama,o Buba savo ruožtu labai myli katytę. Jis laižo Ru, kaip nuosavą šunytį, glaudžiasi, kad jai būtų šilta ir jauku. Jie, be jokios abejonės, tapo geriausiais draugais!”

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page