Atsiliepimas apie Turkijos viešbutį 😎

Mes ilsėjomės šiame viešbutyje jau 23 kartą ir vėl nusivylėme. Iškart pasakysiu: viešbutis šiaip sau. Drąsiai vietoj 5 žvaigždučių galima rašyti -12.

Teritorija milžiniška, per dieną neapeisi. Pavargome. Kambarį davė nedidelį, vos 68 metrai trims žmonėms. Kambaryje metro įstrižainės plokščiaekranis, sūkurinė vonia, terasa, tačiau nebuvo povų ir gepardų.

O aš labai myliu povus ir gepardus. Be to, kai vyras girtas spyrė į kraną, jis ėmė varvėti, o spintelės durys išlūžo, kai mes nusprendėme pastatyti ant jos lovą. O kai į kondicionierių metėme kėdę, jis pradėjo ūžti!

Paprašėme perkelti. Davė numerį arčiau jūros – šalta. Vėl paprašėme pakeisti, apgyvendino šalia baseino – karšta. Kasdien keitėme kambarius, pavargome, žinokit, tai labai išsekina.

Verta pažymėti, kad baldai kambariuose ne antikvariniai. Jūra šiek tiek drumzlina, ypač kai įbrendi į vandenį ir koja brauki dugną. Minusai – galima užlipti ant smėlio ir akmenukų. Vanduo nelabai skaidrus. Ir išvis jūra tolokai buvo, paprašėme patraukti jūrą šiek tiek arčiau mūsų numerio.

Įsivaizduojate, nulis reakcijos!

Maitino, tiesiai pasakysim, neprabangiai. Buvo 15 mėsos rūšių, 20 žuvies rūšių, pyragaičiai, ledai, dirbo restoranai, bet kažko tokio nebuvo. Aš net nežinau, ko konkrečiai, bet kažko tiksliai nebuvo. Meksikietiškame restorane maistas aštrus. Ir buvo ne visi pasaulio vaisiai. Indai be karališkųjų dvarų ornamentų. Ir personalas nešluostė man lūpų servetėle. Tai minusas.

Kambarį tvarkė blogai. Tik kartą per dieną. Ir iš rankšluosčių darė gulbes su gėlytėmis, o aš norėjau Šechrezados rūmų. Mano pasipiktinimui nebuvo ribų.

Ne visas personalas skleidžia pozityvą. Į mūsų pastabas su triaukščiais keiksmais barmenas atsakydavo nesišypsodamas. Bare vos 50 rūšių stipriųjų gėrimų ir vyras vaikščiojo nusiminęs, jis norėjo samagono, kokį daro jo kūmas. Ir nebuvo koldūnų, kokius daro mano mama.

Animacija viešbutyje silpna, mūsų neužkabino. Kai norėjau verkti, scenoje pasirodė klounas, kai norėjau juoktis, scenoje kažkas dainavo. Ir nebuvo didžiulių fejerverkų kiekvieną dieną. Pramogų – nulis: cirko ant ledo nebuvo, koridos nebuvo, net elementaraus Stingo ar bent jau kokios Jennifer Lopez koncerto nebuvo.

Į mano prašymą išplėsti baseiną bent 30 metrų, o kalnelį pakelti 40 laipsnių, viešbučio administracija nesureagavo niekaip! Ir išvis, vanduo baseine šlapias, plastikiniai gultai pernelyg plastikiniai, o medinių man nepatiko medžio rūšis.

Pliaže nešvaru, paskui mane nespėjo rinkti nuorūkų, saulėgrąžų, popiergalių, aplink mane pastoviai buvo purvina. Ir dar vienas minusas – ankšta. Aš netgi mačiau pro žiūronus, kaip vyriškis dedasi akinius, tai labai varžė mano asmeninę erdvę.

Saulė leidosi tai per lėtai, tai per greitai, o pati šalis kažkaip labai toli nuo mūsų. Šios mūsų pretenzijos registratūroje irgi nesukėlė jokių administracijos veiksmų!

Ir galiausiai – lėktuve buvo per aukštai!

You cannot copy content of this page