Atskirtos Siamo dvynės užaugo ir dabar joms beveik 18 metų. Štai kaip susiklostė jų likimas

Istoriją apie Siamo dvynes Zainab ir Džanat girdėjo daugelis žmonių, tačiau ne visi žino, kaip susiklostė jų likimas po atskyrimo ir kokiomis gražuolėmis jos tapo.

Ši istorija nutiko Didžiojoje Britanijoje. Mylinti pora nusprendė susilaukti vaikų ir netrukus sužinojo, kad greitai taps tėvais. Ši naujiena labai pradžiugino šiuos žmones. Po kurio laiko jie nuėjo atlikti pirmųjų tyrimų, kurie buvo ne visai džiugūs.

Specialistai pareiškė, kad jie laukiasi ypatingų dvynių.

Kai tapo žinoma, kad gims Siamo dvynės, specialistai ir giminaičiai ėmė atkalbinėti juos ir prašė negadinti gyvenimo sau ir savo ypatingiems vaikams. Tačiau negimdyti tėvai negalėjo, juk tai tikri jų vaikučiai. Jie nusprendė priimti juos tokius, kokie jie susikūrė pilve. Be to, jie pamanė, kad galės ištaisyti šią padėtį.

Pasirodė, Zainab ir Džanat buvo pilvais sulipusios viena su kita. Todėl buvo neaišku, ar bus galimybė jas atskirti. Tačiau tėvai tikėjosi geriausio.

Kai mažylės atėjo į pasaulį, specialistams pasidarė aišku, kad atskyrimas visiškai įmanomas. Buvo ir sudėtingesnių situacijų.

Kai mergaitėms sukako 6 mėnesiai, specialistai atliko atskyrimo procesą, kuris truko apie 5 val. Žinomas, procesas buvo pavojingas mažylėms, tačiau pasirinkimo nebuvo.

Viskas pavyko sėkmingai, mažąsias mergaites atskyrė.

Mergaičių tėvas sako: tai buvo mums sunkiausios dienos, to neapsakysi žodžiais. O dabar viskas praeityje ir mes džiaugiamės, kad suteikėme šansą savo dukrelėms šiame gyvenime. Aš beprotiškai jas myliu visa širdimi. Taip visi sunkumai liko praeityje.

Zainab ir Džanat palaipsniui atsistatė ir tapo pačiais paprasčiausiais vaikais.

Dabar joms beveik 18 ir jos gražuolės.

Zainab planuoja stoti į medicinos universitetą ir tapti medike toje klinikoje, kur joms atliko atskyrimą. O Džanat nori tapti teisininke. Palinkėsime joms laimės ir sveikatos gyvenime. Tegu jų gyvenime viskas būna gerai.

 

You cannot copy content of this page