Australijoje iš ankštų narvų išgelbėjo 15 išsekusių kačių

Kovo 22 dieną Australijos gyvūnų apsaugos bendrijos „Animal Protection Society of WA“darbuotojai, anksti ryte atėję prie savo pastato, prie durų aptiko 2 purvinus transportavimo narvus. Jų viduje buvo 15 liesų kačių.

Pasak darbuotojų, nuo narvų sklido toks šlapimo ir fekalijų tvaikas, kad tikėtina, jog katės ten prasėdėjo mažiausiai kelias dienas. Viename narve buvo 6 katės, kitame 9 ir jos sėdėjo ten kaip silkės bačkoje, kadangi vienas toks transportavimo narvas numatytas vienam gyvūnui.

Kai kurios katės atrodė neblogai, o kai kurios buvo taip smarkiai išsekusios, kad jose buvo galima įžiūrėti kiekvieną kaulelį. Viso buvo 6 katės ir 9 katinai. Dvi katės buvo ankstyvoje nėštumo stadijoje. Pasak bendrijos darbuotojų ir savanorių, tai vienas blogiausių naminių gyvūnų nepriežiūros atvejų jų praktikoje.

Dvi savanorių grupės sugaišo visą dieną kačių prausimui ir jų pirminei medicininei apžiūrai. Visos katės pasirodė esančios įvairiose išsekimo stadijose ir nė viena nebuvo visiškai sveika. Tačiau nė viena iš kačių nebuvo sulaukėjusi, reiškia, jos buvo laikomos namie su žmonėmis, o ne gyveno gatvėje.

You cannot copy content of this page