Benamis šuo neturėjo šansų gyventi, tačiau prieglaudos darbuotoja pasiėmė jį namo ir įvyko stebuklas

Į vieną iš gyvūnų prieglaudų Britanijos sostinėje pateko vokiečių aviganių veislės šuo. Šuo, kurį pavadino Ralfu, buvo kritiškos būklės.

Veterinarai gyvūnui nustatė infekciją, o taip pat akių ir ausų susirgimus. Ant odos buvo stambių opų. Šuo buvo beveik visai plikas. Ralfas labiau panėšėjo į skeletą. Taip smarkiai jis sulyso.

Visą mėnesį jį ištisą parą pamainomis prižiūrėjo prieglaudos darbuotojai. Po to, kai šuo truputį pasitaisė, jį pasiėmė Vendi Tang, viena iš savanorių.

Iš pradžių moteris manė pasiimti gyvūną kuriam laikui. Išgydyti jį ir grąžinti į prieglaudą. Tačiau greitai ji suprato, kad prisirišo prie nelaimingo šunelio visa širdimi. Grąžinti jo atgal savanorė jau negalėjo.

„Ralfas – puikus šuo. Kai aš jį pasiėmiau pas save, mano namai prisipildė meilės. Man taip pasisekė, kad jis šalia“,- pasakoja Vendi. Tang prisimena, kad pirmomis dienomis į šunį buvo skaudu žiūrėti.

Iš pradžių Ralfas visko bijojo. Jis pats nėjo net į kiemą. Tik lydimas Vendi. Ji mano, kad tai susiję su tuo, kad anksčiau gyvūną ilgam palikdavo lauke. Šiandien viskas pasikeitė: Ralfas turi namus, kur jį iš tikrųjų myli.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page