Berniukas dar darželyje pareiškė, kad ves šią mergaitę. Tai meilė!

Jūs tikite meile iš pirmo žvilgsnio, kuri gali trukti visą gyvenimą?

Įsimylėjėliai iš JAV įrodė tokios meilės egzistavimo galimybę savo pavyzdžiu. Dar visai mažas berniukas Metas kadaise žadėjo vesti savo artimą draugę Lorą.

Nuostabu, tačiau jis išpildė savo pažadą po daugelio metų. Pora laiminga ir gyvena meilėje po šiai dienai, nepaisant negatyvių piktanorių prognozių.

Pažinties istorija
Viskas prasidėjo nuo to, kad Metas ir Lora dar būdami vaikai susipažino vaikų darželyje, kuris buvo Fenikse. Ten jie bėgiojo žaidimų aikštelėje ir nenorėjo miegoti, kai ateidavo ramybės metas.

Puslapyje, pavadintame The Way We Met Instagram socialiniame tinkle jau suaugęs Metas prisipažino, kad vienu ryškiausių vaikystės prisiminimų tapo tas momentas, kai jis prieš visą grupę pareiškė apie savo rimtus jausmus draugei.

Pati Lora prisimena savo mažąjį gerbėją kaip „visišką kvailelį“.

Būdamas vyresnis, įsimylėjęs Metas bandė padaryti jai gerą įspūdį ir patraukti jos dėmesį. Tačiau jų likimas susiklostė nepalankiai vaikinui: jie įstojo į skirtingas mokyklas ir todėl ryšys nutrūko.

Laimingos ateities viltis
Po kelių metų Metas ir Lora vėl susitiko, kai mokėsi vyresnėse klasėse. Tuomet Lora atsitiktinai pastebėjo seno draugo vardą jų bendro pažįstamo telefone. Po to jie vėl pradėjo bendrauti, bet jau kaip vaikinas ir mergina.

Nuo tada pora turėjo daug progų patikrinti savo santykių tvirtumą, kadangi įsimylėjėliai mokėsi koledžuose, esančiuose skirtingose valstijose.

Pažado išpildymas
2015 metais tame pačiame vaikų darželyje, kur pora susipažino, Metas pagaliau išpildė pažadą, duotą tolimoje vaikystėje, ir paprašė savo merginos rankos ir širdies.

Lora manė, kad jie paprasčiausiai vyksta į pikniką švęsti koledžo baigimo. Tačiau, atsidūręs vietoje,Metas pasipiršo mylimai merginai ir ji sutiko!

Sekančiais metais pora atšoko vestuves.

Šiandien Metas ir Lora iš tiesų laimingi ir svarsto apie šeimos pagausėjimą.

You cannot copy content of this page