Būtina moterims po 40-ies! 4 būtini pratimai, kurie privers pamiršti amžių

Po 40 metų organizmo stiprinimas, ypač moterims, atlieka svarbų vaidmenį. Tokiame amžiuje progresuoja krūvis tiek darbe, tiek namuose. Bet kad atiduotumėte jėgas artimiesiems, jų reikia iš kažkur semtis. Sutinkate?

Tai veiksmingas pratimų kompleksas moterims virš 40 metų, kuris padės ilgam išlikti jaunai, aktyviai ir patraukliai! Jei anksčiau tu nesportavai, tai reikia pradėti palaipsniui, dozuojant krūvį.

1. Bėgimas vietoje

Norint reguliariai bėgioti, nebūtina išeiti iš namų – bėgimas vietoje padės apšildyti raumenis ir pramankštinti sąnarius, prisotins kūną deguonies ir pagerins sekančios treniruotės rezultatus.

Kasdieniai 15 min trukmės bėgimai prailgins fizinę organizmo jaunystę, sulėtindami natūralius senėjimo procesus.

2. „Kėdė prie sienos“

Atsistok nugara į sieną, stipriai prisispausk mentėmis ir sėdmenimis. Ženk žingsnį į priekį, pastatyk kojas pečių plotyje, pirštai šiek tiek žiūri į šalis, rankos prispaustos prie sienos išilgai kūno. Slysk nugara per sieną, lėtai leisdamasi žemyn. Sustok, kai klubai atsidurs paraleliai grindims, o kampas po keliais – 90 laipsnių.

Prasilaikyk tokioje padėtyje tiek ilgai, kiek pajėgsi. Idealus rezultatas moteriai – 60 sekundžių. Pradėk nuo 30 sekundžių, kaskart didindama laiką.

3. „Supermenas“

Step by step instructions: Lie face down on the floor, with your arms and legs extended, so your body forms a straight line. (A) Keeping your head and neck in a neutral position, simultaneously lift your arms and legs up toward the ceiling to form a gentle curve with your body. (B)

Atsigulk ant pilvo, kojas ištiesk ir suglausk, rankas ištiesk į priekį, veidu įsiremk į kilimėlį. Įtempk rankas ir kelk jas paraleliai grindims, atsiplėšdama krūtine ir pečiais, taip pat kojomis, veidas visą laiką nuleistas žemyn. Prasilaikyk tokioje padėtyje kelias sekundes, po to neskubėdama grįžk į pradinę padėtį. Pakartok 8-10 kartų.

4. „Lenta“

Young beautiful fitness woman with ponytail doing plank position outside on the green grass at the park

Pratimas „Lenta“ sustiprins preso raumenis ir raumenų korsetą, ištaisys laikyseną, ištreniruos rankas ir suapvalins sėdmenis paprastai, greitai, efektyviai ir be didelių pastangų. Atsiremk alkūnėmis, kūnas tiesus nuo galvos iki pėdų.

Išlaikyk normalų kvėpavimo ritmą, pajusk preso, klubų, rankų ir krūtinės raumenų įtampą. Pradėk nuo 15 sekundžių, palaipsniui didindama iki 1 minutės.

You cannot copy content of this page