Dievo dovanos – mano dovanos: malda, kuri padės pakeisti jūsų gyvenimą…

Noriu papasakoti jums apie vieną maldą, kuri gali stebuklingai pakeisti jūsų gyvenimą.

Tai malda „Dievo dovanos – mano dovanos“. Jos poveikis labai stiprus, veikia visada. Rezultatai bus stulbinantys. Perskaičius šią maldą jūsų gyvenime ims vykti tikri stebuklai – nuostabūs įvykiai, kuriuos dabar jums net sunku įsivaizduoti.

Gali apsireikšti tolimi giminaičiai, kurie nori perrašyti jums dalį savo nekilnojamojo turto, gali atsirasti naujo darbo su neįtikėtinai aukštu atlyginimu pasiūlymas, arba paprasčiausiai kažkoks žmogus nuspręs padovanoti jums dovaną, kuri pakeis jūsų gyvenimą. Maldą reikia skaityti ryte ir vakare mieguistos būsenos.

Skaitykite apie mėnesį (nors rezultatai gali atsirasti ir anksčiau). Aš per visą gyvenimą naudojau ją 3 kartus (ir visus 3 kartus gavau stulbinančius rezultatus). Paskutinį kartą, kai buvau visai nusivylusi, man nutiko tokių dalykų, kurie pakeitė visą mano gyvenimo tėkmę į gerąją pusę.

Man nutiko tikri stebuklai, kuriais paprastam žmogui, gyvenančiam savo pamatuotą gyvenimą, netgi sunku patikėti. Tai malda iš Džozefo Merfio knygos „Magiška proto galia“.

Dievo dovanos – mano dovanos

„Aš naudojuosi kiekvienu šios dienos momentu. Su manimi dieviškoji harmonija, taika ir gerovė. Dieviškoji meilė sklinda iš manęs, laimindama visus, kurie patenka į mano aplinką. Dieviškoji meilė dabar mane gydo.

Nebijau blogio, nes Dievas su manimi. Aš visada apsupta šventąja dieviškosios meilės ir galios aureole. Aš tvirtinu, jaučiu, žinau ir ryžtingai bei pozityviai tikiu, kad dieviškosios meilės ir budrumo burtai nukreipia, gydo ir rūpinasi visais mano šeimos nariais ir tais, kuriuos aš myliu.

Atleidžiu kiekvienam ir nuoširdžiai spinduliuoju dieviškąją meilę, taiką ir geranoriškumą visiems žmonėms, kur jie bebūtų. Mano esybės centre viešpatauja taika, tai Dievo taika. Toje tyloje aš jaučiu jo galią, vadovavimą ir Šventosios Jo Esybės meilę.

Visuose savo keliuose esu nukreipiama dieviškojo pavidalo. Esu švarus lapas dieviškajai meilei, tiesai ir grožiui. Jaučiu, kaip per mane teka jo pasaulio upė. Žinau, kad visos mano problemos ištirps Dievo prote.

Dievo keliai – mano keliai. Žodžiai, kuriuos aš sakau, pateks ten, kur aš juos siunčiu. Džiaugiuosi ir dėkoju, suprasdama, kad gausiu atsakymą į savo maldą. Tai tiesa.“

Skaitykite šią maldą nuoširdžiai, jausmingai. Ir jūs būtinai gausite stebinančius rezultatus. Ši malda universali. Tiks bet kokiam žmogui ir padės pagerinti gyvenimą.

You cannot copy content of this page