Dukra buvo įsitikinusi, kad tėtis padovanos jai mašiną išlaikius egzaminą

Kuris gi mylintis tėtis nenori, kad jo dukrelė atrodytų ne prasčiau už savo bendraamžes? Štai ir mūsų pasakojimo herojus leido savo mergaitę mokytis vairavimo. Svajojo, kad ji gautų vairuotojo teises. Ir dukra buvo 100% įsitikinusi: kai tik mokslas baigsis, ji turės automobilį, nors ir nebrangų.

Ir jos svajonės išsipildė. Dalinai…Juk ji dabar turi mechaninę transporto priemonę.

Tėvas, mėgstantis pokštus

Tėtė iš tiesų paruošė dukrai prabangią dovaną. Pastatė ją namo kieme, rūpestingai uždengė brezentu.
Visi buvo puikiai nusiteikę. Ir tėtė, ir jo dukra. O kaipgi kitaip? Egzaminus ji išlaikė. Teisės – štai jos, kišenėje. Liko tik sėsti už nuosavos mašinos vairo.

Bet jos kol kas nebuvo. Ir todėl visos viltys – tėtei. Juk jis žadėjo jai padovanoti naujutėlę mašiną.
Ir jis tai padarė. Tarp kitko, viską parengė puikiai. Užrišo dukrelei akis. Ėmė tyliai vesti ją prie to daikto, stovinčio kieme po brezentu ir, aišku, primenančio automobilį.

Bet štai akys atrištos ir …mergina mato: čia 4 ratai ir pagal formą aiškiai sportinis automobilis! Koks? Greičiausiai, „Mustangas“. Taip pat pagalvojo ir tie žiūrovai, kurie matė įrašą.

Ką gi, mergina ir neabejojo, kad jos laukia prabangi dovana, tokia kaip automobilis.
Bet štai uždanga nuimta. O po ja – ne sportinis automobilis, o elektrinis mopedas! Aišku, tėtis nepatingėjo ir surentė karkasą, kuris atkartojo automobilio formą. Ir net 4 ratus pritaisė prie mopedo.

Bet dukra, laimei, turi tėčio charakterį. Ir taip pat supranta jumorą. Todėl neįsižeidė dėl tėčio pokšto, o nusijuokė. Ir iškart panoro greičiau pasivažinėti nauju transportu!

Tarp kitko, elektrinis mopedas kai kuo geresnis už įprastą automobilį. Jam nereikia benzino. Pilnai pakaks įkroviklio. O ekonomijos dėlei jį galima įkišti į kaimyno rozetę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page