Dvigubi skrebučiai su įdaru keptuvėje. Labai mėgstu šiuos skrebučius dėl jų paprastumo ir greito paruošimo, dėl įvairovės ir skonio

Labai mėgstu šiuos skrebučius dėl jų paprastumo ir greito paruošimo, dėl įvairovės ir skonio. Įdarui galima naudoti bet kokius dešros gaminius, bet kokią mėsą, likusią nuo vakarienės, grybus ir sūrį. O įbėrus į kiaušinių plakinį cukraus įdarui labai tinka varškė. Tai labai skanūs ir sotūs pusryčiai.

Paruošimo laikas 30 min.

Ingredientai:
– 2 bagetės (nedidelės)
– 100 g dešros gaminių
– 40 g sūrio (kietojo)
– 2 kiaušiniai
– 3 valgomieji šaukštai pieno
– pagal skonį druskos
– pagal skonį aliejaus

Instrukcijos:
1. Imame bagetę ar batoną ir iš pradžių nupjauname nedidelius gabalėlius iš šonų. Įpjauname ploną riekelę, bet iki galo nenupjauname, paskui pjauname truputį toliau šios įpjovos ir nupjauname iki galo. Gaunasi dvigubos riekelės (iš 2 bagečių 18 vnt).

2. Bet kokius dešros gaminius (pas mane kiaulienos krūtinėlė) supjaustome plonais gabalėliais ir dedame tarp duonos riekių.

3. Dedame plonus sūrio gabalėlius.

4. Į dubenį mušame kiaušinius, pilame pieną, truputį sūdome ir gerai permaišome šakute.

5. Paruoštus sumuštinius kaip paprastus skrebučius mirkome kiaušinių plakinyje ir partijomis dedame į keptuvėje įkaitintą aliejų. Uždengiame dangčiu ir kepame ant silpnos ugnies, kol apatinė pusė neapskrus.

6. Paskui apverčiame į kitą pusę, vėl uždengiame ir ruošiame dar keletą minučių. Sūris viduje turi išsilydyti.

7. Gatavus dvigubus skrebučius arba skrebučius-sumuštinius iškart patiekiame. Jie gaunasi sotūs, labai aromatingi ir skanūs. Puikiai tinka pusryčiams.

You cannot copy content of this page