Dvyniai atrado vienas kitą, o pasirodė, kad tai širdies šauksmas

Agnė įstojo į universitetą, koks tai buvo džiaugsmas. Kai ji skaitė studentų sąrašus, pamatė dar vieną žmogų su tokia pat pavarde, tai buvo Dominykas Adamkevičius.

Kai Agnės mama sužinojo, kad laukiasi dvynių, būsimas tėvas tuoj pat dingo, pasakęs, kad nepatemps dviejų vaikų. Mamai teko pačiai statyti ant kojų savo vaikus.

Dvejų metų sūnus Dominykas susirgo plaučių uždegimu, gydytojai nieko negalėjo padaryti, kadangi liga buvo smarkiai užleista, ir berniukas mirė. Agnė tą naktį labai verkė ir negalėjo patikėti, kad brolis mirė, matomai kažką jautė.

Ir čia toks sutapimas, kad jos būsimo bendrakursio vardas ir pavardė tokie pat, kaip brolio. Agnė laukė momento, kad pamatys tą Dominyką Adamkevičių.
Pirmąją dieną ji atsisėdo paskutiniame suole ir ėmė stebėti visus grupiokus. Vaikinų buvo nedaug, tačiau iš jų niekas nepadarė Agnei įspūdžio.

Visiems prisistačius paaiškėjo, kad Dominyko tarp jų nėra – jis susirgo. Ir štai po kelių dienų į auditoriją įėjo jis – aukštas, gražus blondinas žydromis akimis.

Agnė degino jį žvilgsniu ir jam prisistačius grupei, tapo aišku, kad tai jis. Čia į auditoriją užėjo seniūnė ir paprašė Agnės Adamkevičiūtės užeiti į studentų tarybą.

Mergina atsistojo iš savo vietos ir kol ėjo, jautė Dominyko žvilgsnį.

Kai ji grįžo prieš sekančią paskaitą, ją pakvietė Dominykas:

– Agne, sveika, sėsk šalia, mes juk bendrapavardžiai, gal susidraugausime.

Viskas nuo to ir prasidėjo. Jaunuoliai kartu ėmė leisti kiekvieną laisvą minutę. Jie tiesiog jautė, kad supranta vienas kitą. Ji ateidavo į svečius pas jį į bendrabutį, paskui jie eidavo į kiną, biblioteką, kartu ruošėsi paskaitoms.

Per savo gimtadienį Agnė pasikvietė vaikiną namo, kad supažindintų su mama. Kai mama atidarė duris, taip ir aiktelėjo… Koks jis buvo panašus į jos velionį sūnų, tik užaugo.

Mama visą vakarą grožėjosi vaikinu, jis jai iškart patiko, rodėsi toks artimas. Lyg pažinotų jį visą gyvenimą.

Vakaro pabaigoje Dominykas oficialiai pasiūlė Agnei susitikinėti. Ir mama taip džiugiai priėmė šį pasiūlymą dukrai. Kai Agnė ir Dominykas baigė universitetą, iškart susituokė.

O po 3 mėnesių Agnė sužinojo, kad laukiasi dvynių.

You cannot copy content of this page