Fermeris manė, kad pasiėmė paprastus kačiukus, bet kai jie paaugo, jo laukė staigmena

Daugelį žmonių šiais laikais labiausia domina jų gerbūvis, bet šio fermerio poelgis rodo, kad dar yra žmonių, kuriems pinigai nėra svarbiausias gyvenime!

Fermeris vaikštinėdamas po mišką, rado pametus kačiukus. Bejėgiai kamuoliukai cypė ir gailiai šaukėsi pagalbos. Fermeris nusprendė, kad mama kažkur pasimetė arba žuvo, todėl nusinešė kačiukus namo, apgyvendino daržinėje, kur jie greitai apsiprato.

Praėjus pusmečiui, fermeris suprato, kad kačiukai neįprasti – jie pasidarė stambesni, nei įprasti kačiukai, o kailis įgijo visai kitokią spalvą, labiau tinkančią plėšrūnui. Jis nusprendė parodyti kačiukus veterinarui iš Dauro draustinio, gyvenusiam netoli fermerio sklypo. Ir čia jo laukė tikra staigmena – pasirodo, kad kačiukai – tai manulai.

Veterinaras paaiškino, kad manulai blogai ištveria nelaisvę ir vargu ar pavyks, juos pasilikti namuose. Tai laukinis gyvūnas, labai sunkiai pasiduodantis prijaukinimui. Tik maži kačiukai gali gyventi namuose su žmonėmis, o suaugę manulai sukels daug problemų ir anksti mirs, būdami nelaisvėje.

Ką gi nusprendė fermeris?

Manulai – egzotiniai gyvūnai, kuriuos su malonumu perka turtingi žmonės. Kaina už mažą kačiuką prasideda nuo 1000 eurų, priklausomai nuo amžiaus ir spalvos. Manulų kačiukai – patys brangiausi, todėl fermeris galėjo įdėti skelbimą ir parduoti juos už gerus pinigus, nieko neveikdamas.

Bet jis nusprendė kitaip. Per tą pusmetį, kol kačiukai buvo pas jį, jis labai prie jų prisirišo, ir jis nusprendė atiduoti manulus draustiniui, kad jie galėtų gyventi natūralioje aplinkoje. Draustinyje juos iškart apgyvendino su įmotėmis, o po metų išleido į laukinę gamtą, kur jie sėkmingai adaptavosi.

Tai geras poelgis, kurio niekas, išskyrus patį fermerį, neįvertins. Bet kuris kitas jo vietoje būtų pardavęs kačiukus ir būtų gavęs savo milijoną. Bet jam ne pinigai, o šiluma ir rūpestis savo mažesniaisiais broliais, buvo kur kas svarbiau. Nedaugelis žmonių mūsų laikais būtų pasielgę, kaip šis fermeris…!

O ką jūs būtumėte padarę jo vietoje?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page