Merginai teko nutraukti atostogas vardan sergančio šunelio gelbėjimo

Amerikietė Teilor ilgus mėnesius planavo savo atostogas Balyje. Kai jau ji galėjo vykti į šią stebuklingą Indonezijos salą, vienas susitikimas pakeitė jos planus.

Kartą mergina važinėjo paspirtuku ir šalikelėje pamatė mielą šunelį. Jis taip patiko Teilor, kad ji nusprendė pasiimti jį į savo bungalą. Tačiau po poros valandų šuo pasijuto blogai.

Turistė sunkiai, bet visgi rado veterinarijos kliniką. Ten gydytojas po apžiūros pasakė, kuo gyvūnas susirgo. Šuneliui buvo anemija ir susirgimas, sukeltas erkių įkandimų.

Daktaras pasakė, kad ligoniui reikalinga nuolatinė priežiūra kelių mėnesių bėgyje. Teilor paliko šunį klinikoje, o pati užsiėmė Indonezijos vizos pratęsimu. Tam jai net teko grįžti namo į Valstijas. Visą tą laiką šunį, kurį amerikietė pavadino Stiviu Tiksu, gydė jos sąskaita.

O kai Teilor grįžo į Balį, pasirodė, kad pervežti gyvūną iš salos į kitą šalį draudžia įstatymas. Todėl, susitarusi su privačiu pervežėju, amerikietė transportavo Stivį Tiksą į Džakartą. O štai Indonezijos sostinėje jau buvo galima legaliai apiforminti gyvūnui dokumentus ir išvežti jį į Ameriką.

Teilor nesigaili, kad išeikvojo daug pinigų ir laiko, o taip pat nutraukė atostogas dėl Stivio Tikso. Dabar šunelis gyvena Goldeno mieste, Kolorado valstijoje, apsuptas rūpesčio ir meilės.

You cannot copy content of this page