Staiga suglamžyta antklodė nusižiovavo ir atmerkė akytes

Nuolatiniai socialinių tinklų lankytojai turi naują savaitės numylėtinį – šunelį Harvį, kuriam pasisekė gimti šarpėjumi. Arba nepasisekė, todėl kad Harvis tapo visų selekcininkų ir mados tendencijų, susijusių su šia veisle, centru. Šeimininkė Tereza Arguimbau eina iš proto nuo jo raukšlelių!

Užduotis: rask nuotraukoje šunį
Įdomus faktas – šarpėjų protėviai buvo medžiokliniais ir koviniais šunimis. Harvis visiškai kitoks, minkštas, žioplas ir nerangus. O dar jis labai minkštas ir šiltutis pačiupinėti, todėl kad turi unikalią net šarpėjams odą beveik be kailio.

Jis dar nedidelis, vos 6 mėnesių
Raukšlelės didžiausia Harvio vertybė, tačiau tuo pačiu ir problema. Pasirodo, pas šiuolaikinius selekcinius šarpėjus jos labai jautrios! Pavyzdžiui, kai šuniukas laka vandenį, jis visa galva paneria į dubenėlį,vanduo patenka į raukšles ir neišbėgs iš ten , jei kalė-mama neišlaižys ar neišvalys šeimininkė. Tuo pačiu raukšlių odą reikia drėkinti, vandeniu arba kremais, nors kas antrą dieną. Sanitarinės procedūros su Harviu – sudėtingiausia dalis, tačiau Terezai patinka juo rūpintis.

Ar gali suskaičiuoti, kiek raukšlių?
Kita bėda – regėjimas. Vėlgi, dėl selekcininkų klaidų gimus oda aplink akis kabo per daug, šuniukai nieko nemato ir tai savaime nepraeis. Reikia dėti sukabinimus, kad sutrauktų odą, tačiau Harvio atveju teko uždėti papildomas sąvaržas ir patempti kas kelias dienas, tiek daug buvo nereikalingos odos. Mažylis gavo regėjimą, tačiau jo kokybė yra labai menka.

Harvis su savo broliais Donu ir Lui
Šiandien šarpėjus Harvis plačiai žinomas Menorkos saloje, kur gyvena su šeimininke, o socialiniuose tinkluose gerbėjų vis daugiau. Šunelis dievina pasivaikščiojimus pliažu ir žaidimus smėlyje, kas prideda problemų su jo prausimu, bet ko nepadarysi dėl numylėtinio?

Tereza šią vasarą tikisi išmokyti Harvį plaukti.

Būtų smagu patampyti jį už visų raukšlelių!

You cannot copy content of this page