Vaikinas ryžosi eiti į neįžengiamus kalnus, kad išgelbėtų sužeistą šunį!

Keliautojai, atvykę į Taivanį, būtinai važiuoja į Nacionalinį Tarako parką. Čionykštis grožis įspūdingas, todėl vietiniai gyventojai nusprendė padaryti jį komfortiškesniu turistams. Jie pastatė ten svečių namus, kur galima apsistoti, kad iki valiai pasimėgautum supančia gamta.

Išėjusi pasivaikščioti po parką, viena gyventoja tapo siaubingos scenos liudininke. Miške ji pamatė krosnį, padarytą iš senos statinės, o joje gulėjo šuo. Deja, jis neturėjo priekinės letenos. Akivaizdu, gyvūnas pateko į spąstus, kurių Taivanio miškuose gana daug.

Moteris nedelsdama kreipėsi pagalbos ir rado vietinio gyvūnų gelbėtojo Šono Makormako telefoną.
Išgirdęs apie šunį, jis iš karto ėmėsi dėlioti maršrutą iki vietos, kur buvo rastas gyvūnas. Pasirodė, kad vyriškiui teks įveikti gana sunkų kelią per kalnus. Bet tai jo nesustabdė.

6 valandos sunkiausio kelio ir Šonas galiausiai buvo vietoje. Jis sutvarstė šuns žaizdas, susuko į apklotą ir patraukė su juo atgal. Šuo, kuriam davė Sendi vardą, klusniai keliavo kuprinėje.

Veterinarijos klinikoje gyvūną apžiūrėjo ir pasirodė, kad priekinę koją reikia amputuoti. Tačiau prognozė buvo teigiama: šuniui galima pagaminti protezą ir jis galės pilnavertiškai judėti.

Kol šuo buvo klinikoje, Šonas jau rado jam naujus šeimininkus. O tai reiškia, kad Sendi laukia pilnas meilės ir džiaugsmo gyvenimas.

You cannot copy content of this page