Paauglys parašė tėvui laišką, kuris visam laikui pakeitė jų santykius. Jį perskaitęs, tėvas negalėjo sulaikyti ašarų

Tėvas ėjo pro savo sūnaus kambarį ir pastebėjo laišką ant stalo.

Kai tėvas įėjo į kambarį, pamatė, kad viskas sutvarkyta ir net lova paklota. Panašu į tai, lyg sūnus būtų susirinkęs savo daiktus ir išvažiavęs. Tėvo įtarimai sustiprėjo,kai jis pastebėjo laišką ant tuščio stalo, adresuotą jam.

Drebančiomis rankomis vyriškis atplėšė voką ir iš jo išėmė raštelį su štai tokiu turiniu:

„Brangus tėve, rašau tau su didžiuliu apgailestavimu ir liūdesiu. Man teko pabėgti kartu su mano nauja mergina, kadangi aš žinojau, jog jūs su mama sukelsite man skandalą. Steisi – mano didžiausia aistra, ji labai miela.

Bet aš žinojau, kad jūs nepritarsite mūsų santykiams dėl jos pirsingo, tatuiruočių, baikeriškų rūbų ir to, kad ji daug vyresnė už mane. Tačiau esmė ne tik aistroje. Tėti, ji nėščia. Steisi galvoja, kad mes būsime laimingi kartu. Miške ji turi vagonėlį ir krūvelę malkų, kurios užteks visai žiemai. Mes abu svajojame turėti daug vaikų. Steisi atvėrė mano akis į tą faktą, kad marichuana iš tiesų ne tokia jau ir kenksminga. Mes planuojame auginti ją sau ir pardavinėti kitiems komunos nariams, kad mes turėtume pinigų kokainui ir ekstaziui.

O tuo metu mes melsimės už tai, kad būtų atrasti vaistai nuo AIDS, kadangi reikia išgydyti Steisi. Juk ji to nusipelno! Nesirūpink, tėti, man jau 15, aš mokėsiu savimi pasirūpinti. Vienąkart mes ateisime į svečius, kad supažindintume jus su daugybe anūkų.
Su meile, tavo sūnus Džošua.

P.S. Tėti, aš visa tai išgalvojau. Aš Džeisono namuose. Paprasčiausiai norėjau tau priminti, kad yra ir blogesnių dalykų, nei blogi pažymiai mokyklos suvestinėje (ji ant virtuvės stalo). Paskambink, kai man bus galima grįžti!“

You cannot copy content of this page