Šis nelaimingas šuo buvo taip tvirtai pririštas grandine, kad negalėjo net gulėti

Spalį moteris rado augintinį, vardu Topopo, pririštą grandine viename iš meksikiečių kiemų. Trimetis pitbulis neturėjo maisto ir vandens, o grandinė, kuria buvo pririštas gyvūnas, buvo tokia trumpa, kad vargšas net negalėjo atsigulti miegoti. Tik kartais jis atsiremdavo snukiu į grandinę, kad nors truputį pailsėtų.

Maža to, Topopo sirgo grybeliu ir niežais, ir stadija buvo užleista…

Ant augintinio ausų matėsi lyg žirklių, lyg peilio pėdsakai…Turbūt savininkai kupiravo jas savarankiškai.

Moteris, kuri pastebėjo nelaimingą šunį, neišlaikė ir pasibeldė į namo duris. Ją pasitiko Topopo savininkai ir pareiškė, kad taip jie nubaudė gyvūną. Šuo persekiojo vištą, už tai ir sumokėjo…

Per kažkokį stebuklą gerajai moteriai pavyko įkalbėti atiduoti augintinį jai. Paskui ji susisiekė su savo draugu Mateo Sausedo, kuris vadovauja gyvūnų gelbėjimo centrui.

Augintinį laikinai priglaudė ir iškart patalpino jo fotografijas su istorija į Facebooką. Greitai apie jį sužinojo mergina, vardu Leisi, kuri gyveno už tūkstančių kilometrų Niujorke. Ji prisipažino, kad niekada nematė labiau apgailėtino šuns…

Leisi susisiekė su gyvūno globėjais ir susitarė dėl Topopo atgabenimo į Niujorką. Mergina irgi yra gyvūnų gelbėjimo bendruomenės darbuotoja, ir ji nusprendė trūks plyš surasti vargšui namus.

Prieš kelias dienas Topopo kartu su dviem paralyžiuotais šunimis Temo ir Klarita atvežė pas Leisi.

Topopo oda ir kailis dar nepilnai atsistatė, o žaizdos dar neužgijo, bet visi aplink stebisi, kad augintinis neturi jokių elgesio problemų. Lyg jam visai nebūtų tekę išgyventi viso to siaubo praeityje. Leisi stebisi, koks šunelis mylintis ir švelnus.

Šuo, kurį kankino savininkai, pasijuto laimingas. Jis elgiasi taip, lyg būtų užaugęs dideliuose, jaukiuose namuose, pilnuose rūpesčio ir meilės. Topopo – mieliausias šuo, kuris myli visus žmones pasaulyje ir puikiai sutaria su šunimis.

Daugelis susidomėjo augintiniu ir Leisi įsitikinusi, kad greitai jam atsiras patys geriausi šeimininkai.

You cannot copy content of this page