Britę išlaipino iš lėktuvo dėl pusiau permatomų drabužių

Būsime sąžiningi: 31 metų Harietos Osborn biustas įspūdingas. Tačiau kai kuriems keleiviams gražios krūtinės ir atviros palaidinės derinys pasirodė pernelyg iššaukiantis – jie išsireikalavo, kad pakeleivė paliktų lėktuvo saloną.

Didžiosios Britanijos pilietė negalėjo grįžti namo iš Malagos, Ispanijos dėl aviakompanijos EasyJet dreskodo neatitikimo. Būtent tokią priežastį merginai pareiškė stiuardesės, kurios keleto keleivių prašymu privertė ją palikti lėktuvo saloną.

Priežastimi tapo palaidinė iš permatomo audinio su didele iškirpte ir biusthalterio nebuvimas. Nepaisant lipdukų, kurie dengė atviriausias krūtinės vietas, Harietos pakeleiviai nepanoro kęsti šito didingumo šalia ir paprašė jos likti oro uoste. Mergina pabandė prisidengti savo kompaniono megztiniu, tačiau keleiviai buvo nepalenkiami.

„Mane išgrūdo toliau nuo lėktuvo. Aš buvau šoke. Tai buvo taip seksistiška. Aš tiesiog pravirkau. Man teko eiti atgal pro terminalą, kur ispanų policija mane sulaikė,kad apklaustų. Jie buvo apstulbę, kai aš jiems pasakiau, kodėl mane išvarė,“- papasakojo mergina žurnalistams. Britei teko pernakvoti Malagos oro uoste ant grindų kartu su savo draugu, kuris kartu su Harieta paliko lėktuvą. Pora išskrido namo sekančią dieną.

You cannot copy content of this page