Prieš 3 metus žmona išėjo, pasiėmusi mažą dukrelę, o po kurio laiko teismas apribojo jos motinystės teises

Prieš 3 metus žmona išėjo, greičiausiai pas kitą ar į kitą, geresnį jai, gyvenimą. Tuo metu mūsų dukrai buvo 2 metai.

Mano bendravimas su dukra buvo labai retas, buvusi žmona ir uošvė pastoviai kūrė problemas. Nepasakyčiau kad dukters motina labai bloga, tiesiog savo naujajame gyvenime padarė didelę klaidą, dėl ko teismas priėmė sprendimą nustatyti dukros gyvenamąją vietą su tėvu.

Neklampinsiu skaitytojų į detales, kodėl teismas priėmė tokį sprendimą. Man net dabar nesuprantama, kaip trimetis vaikas, kuriam lyg ir labiausiai reikalinga mama, su dideliu noru persikėlė gyventi su tėvu ir mamos netgi nesiilgėjo.

Juk tokio amžiaus vaiką sunku kuo nors papirkti taip, kad jis atsisakytų mamos rūpesčio. Kas turėjo nutikti toje šeimoje, kur mama, senelė, prosenelė, tetos ir dėdės, kad dukra gyventų su tėčiu ir net neliūdėtų?

Gyvenu ir auginu dukterį vienas. Patikėkite, aš visiškai nenuteikinėju dukters prieš mamą. Dabar dukrai jau 6 metai ir aš 2 metus stengiausi pagerinti jų santykius, tačiau nesėkmingai.

Tiesiogine prasme verčiau dukrą pačią skambinti ar atsakyti į mamos skambučius, primindavau apie šventes, tačiau jei to nedaryčiau, dukra nė neprisimintų.

You cannot copy content of this page