Laimingiausi žmonės – tie, kurie leidžia pinigus kelionėms, o ne daiktams. Ir štai kodėl…

Gyvenimas – tai prisiminimai, o ne deimantai. Ir štai kodėl…

Kai ateina algos diena ir mokėjimas pasiekia sąskaitą, jūs daugiau laiko praleidžiate su savo kortelėmis, nei Facebooke, Instagrame…

Akimirkos pasitenkinimą, kuris atsiranda nusipirkus brangius drabužius, madingus kedus ir juvelyrinius dirbinius, drąsiai galima laikyti priklausomybe.

Bet žymiai svarbiau atminti nuotykių svarbą mūsų gyvenime, nei išlaidauti eiliniam brangiam mūsų mylimo dizainerio drabužiui; už pinigus galima nusipirkti laimę – tai tiesa.

Iš tiesų, laimingiausi žmonės gyvenime rado būdą atitolti nuo vartotojiškos priklausomybės ir nereikalingų išlaidų. Vietoj to jie investuoja savo pinigus į keliones, nuotykius ir prisiminimus, kas, žinoma, atsiperka.

Jei mes pradėsime investuoti į savo ateitį, o ne į kedus, tai mūsų gyvenimas bus gražesnis nei tai, ką galima nusipirkti už pinigus.

Gyvenimas – tai prisiminimai, o ne deimantai.

Paprasčiausiai pagalvokite: gyvenimo pabaigoje jūs ruošiatės prisiminti, kad turėjote iPhone 7 Plus, kol visi naudojosi iPhone 5, ar ruošiatės prisiminti nuostabius momentus su žmonėmis, kurie padėjo jums tapti tuo, kuo esate?

Tyrėjai iš San Francisko universiteto nustatė, kad žmonės suvokia gyvenimą per prisiminimus, kuriuos mes kuriame, tačiau mes taip pasinėrę į tendencijas, kad perkame pirkinius, dėl kurių vėliau gailimės.

Susitelkite ties tuo, kas daro jus laimingu, o ne ties tuo, kas daro jus žymiu.

Tyrimai, atlikti Kornelio universitete, rodo, kad šiuolaikiniai žmonės linkę pirkti paveikti visuomenės, kas daro tokius daiktus, kaip laikrodžiai su deimantais ir auksinės grandinės ne tik super brangiais, bet ir madingais bei patraukliais.

Kasdien mes įtikinėjame save pirkti daiktus, kurių mums nereikia, leidžiame pinigus, kurių neturime, įsigydami šiukšles, kurios nuvertėja per kelias savaites.

Tūkstantmečio karta yra viena didžiausių ir įtakingiausių visuomenės grupių, ir mes turime unikalią galimybę kontroliuoti mūsų piniginių likimą ir investuoti į gyvenimą.

Kam pirkti naują telefoną, kai jūs galite atidėti 400 eurų lėktuvo bilietui į šalį, kurioje niekada nebuvote?

Žmonės, kurie gyvena su ateities tikslais, investicijomis ir laime savo mąstyme, dažniausiai gyvena žymiai laimingiau, nei vartotojai, panirę į prekes, tendencijas ir kitus niekus.

Praėjo metas skaičiuoti pinigus kortelėje ir pradėti galvoti apie prisiminimus, kuriuos galima padaryti papildomų santaupų sąskaita.

You cannot copy content of this page