Vyras neįgaliojo vežimėlyje nusipirko apleistą pastatą ir pavertė jį jaukiais namais!

Viačeslavas nusipirko parduotuvę kaime ir pavertė ją nuosavu būstu. Jis neteko kojų ir juda neįgaliojo vežimėlio ar protezų pagalba. Tačiau ribotas judėjimas nesutrukdė vyrui pasistatyti savo namo.

Nuo gimimo vyriškis gyveno Minske, tačiau visada norėjo persikelti į kaimą.

Jam atsirado galimybė nusipirkti pastatą, kuris anksčiau buvo parduotuvė.

Iš pradžių Viačeslavas ten norėjo organizuoti nedidelę gamybą. Bet paskui nusprendė, kad patalpos puikiai tinka naujo namo statybai.

Dauguma pažįstamų laikė jį bepročiu, tačiau Viačeslavas buvo įsitikinęs, kad pasieks savo tikslą. Prireikė 2 metų visų būtinų dokumentų apiforminimui. Vyras neslepia, kad jam buvo sunku, jis abejojo, tačiau su laiku viskas pavyko.

Kadangi parduotuvė, kurią norėjo įsigyti Viačeslavas, buvo nerentabili, savivaldybė paskelbė jai aukcioną. Taip vyriškiui pavyko įsigyti šį pastatą. 85 kvadratinių metrų ploto pastatą jis nusipirko už 10000 eurų.

Tam, kad atliktų pačius sunkiausius darbus, vyras kreipėsi pagalbos į profesionalius statybininkus.

Jis sako, kad buvo galima susidoroti vienam, tačiau sunku daryti tam tikrus dalykus, esat neįgaliojo vežimėlyje. Viačeslavas norėjo greičiau baigti darbus, kol jo sūnui sukaks septyneri. Jis norėjo, kad berniukas iškart eitų į vietinę mokyklą.

Kai tik name buvo įvestas šildymas ir atsirado kur miegoti, Viačeslavas su šeima persikėlė į kaimą. Minske vyras gyveno daugiaaukštyje. Nusileisti jis galėdavo savarankiškai, tačiau tam, kad pakiltų, reikėdavo pagalbos. Viačeslavas nusprendė, kad persikraustymas padės jam nepriklausyti nuo kitų pagalbos. Naujame name jis galėtų judėti savarankiškai.

Vyriškis turėjo susitaupęs pinigų. Be jų jis negalėtų rekonstruoti net šio mažo namelio. Remonto išlaidos keliskart viršijo paties pastato kainą.
„Naujai iškepto“ namo apdaila Viačeslavas ir jo žmona užsiėmė kartu. Įdomiausia tai, kad vyras anksčiau niekada nedirbo statybos darbų. Jis viską padarė pažiūrėjęs YouTube įrašus.

Šiuo metu remontas Viačeslavo namuose dar tęsiasi. Ateityje šeima planuoja padidinti būsto plotą. Prie namo jie nori pastatyti terasą. Vyras su malonumu atlieka visus darbus ir džiaugiasi, kad nereikės sėdėti be darbo, bus kuo užsiimti.

You cannot copy content of this page