Vaikinas virsta mergina jau 2 metus ir dalijasi tuo, ką jaučia šio proceso metu

22 metų Teiloras Reivsas gyvena Kolorade, JAV ir visą savo sąmoningą gyvenimą jis jautė, kad randasi ne savo kūne.

Todėl jis nusprendė tai pakeisti. Radikaliai. Ir, pasak jo, jam tai sekasi, nors procesas vis dar tęsiasi. Nepaisant to, kad vaikinui (faktiškai jis vis dar vaikinas) buvo taikoma pakaitinė hormonų terapija daugiau nei metai, jis vis dar tebėra pereinamajame etape, bet jau dabar galima įvertinti jo transformacijos rezultatus.

Tokiu Teiloras Reivsas buvo prieš 2 metus, prieš pakaitinės hormonų terapijos (PHT) pradžią.
„Dabar aš pradedu jaustis tikru žmogumi. Anksčiau viskas buvo pilka. Aš buvau gyvas, bet aš negyvenau. Aš dariau tai, ką daro paprasti žmonės, bet viskas atrodė apsimestinai“,- pasakė Teiloras.

„Praėjus porai dienų nuo PHT pradžios aš jau pajutau skirtumą. Lyg mano galvoje būtų nustojęs skambėti žadintuvas, ir pirmąkart gyvenime aš sugebėjau iš tiesų GYVENTI ir girdėti viską, be nerimo, nutildančio viską aplink“.

„Kai mano kūnas ėmė keistis, aš kasdien pabusdavau susijaudinęs, kad pastebėčiau kažką naujo“.

„Mano raumenys, kurių aš taip nekenčiau, ėmė nykti, mano krūtinė augo, o oda tapo minkštesnė ir jautresnė prisilietimams. Po kelių mėnesių tas pats ėmė darytis ir mano klubams“.

„Veidrodyje aš pradėjau matyti tikrą žmogų. Lyg kaukė, kurią aš nešiojau visą savo gyvenimą, palaipsniui nyko, ir su kiekviena diena mano atspindys įgaudavo vis didesnę prasmę“.

„Aš pradėjau jausti emocijas, kurių visada norėjau, bet negalėjau. Aš pradėjau verkti dėl kai kurių nereikšmingų dalykų ir kai jaučiau pyktį ar liūdesį, man nebereikėjo to kaupti ir išleisti įsiūčio protrūkiuose. Aš galėjau paverkti ir tapdavo lengviau“.

„Aš manau, pagaliau aš jaučiuosi „tikras“ dabar. Aš jaučiuosi laimingas, teisingas, patenkintas ir dėkingas už tai, kad pagaliau galėsiu gyventi kaip tikras žmogus.“

Perėjimas iš vienos lyties į kitą – negreitas procesas, jis reikalauja daug laiko ir kantrybės.

Bet kadangi Teiloras gyveno svetimame kūne visą savo gyvenimą, jis pasiruošęs laukti ir kentėti, kol nepamatys galutinio savo transformacijos rezultato.

Su laiku jis darosi vis panašesnis į merginą ir greitai galės pereiti pilnai.

You cannot copy content of this page