Geras tėvas – tai tas, kuriam šeima pirmoje vietoje

Beveik kiekvienas vyras gali tapti tėvu. Beveik kiekvienas žmogus gali sukurti gyvybę. Tačiau reikia žymiai daugiau, kad vystytum, formuotum ir mylėtum tą gyvybę.

Tikras tėvas ne tas, kuris uždirba pakankamai pinigų,kad pirktų savo žmonai ir vaikams brangias dovanas ar imtų juos atostogauti dukart metuose.

Tikras tėvas ne tas, kuris gauna daug pinigų, kad išsiųstų savo vaikus mokytis į elitines mokyklas ar apmokėtų sąskaitas.

Tikras tėvas – tas, kuris supranta, kad šeima turi būti pirmoje vietoje.

Tikras tėvas – tai tas, kuris visada šalia savo šeimos. Tas, kuris nepalieka šeimos, kai iškyla problemos. Tas, kuris nepalieka šeimos, kad užsiimtų savo problemomis. Nenusiviliantis šeima ir netvirtinantis, kad padarė viską, kad išsaugotų šeimą, bet negalėjo.

Tikras tėvas – tas, kuris pasiruošęs dėti laiką ir pastangas į savo šeimą, net kai jaučiasi pavargęs ir išėjęs iš komforto zonos.

Tikras atsidavęs tėvas – tai tas, kuris pasiruošęs eiti į kompromisus ir aukoti savo poreikius, norus ir net laimę dėl šeimos. Mokantis savo vaikus besąlygiškos meilės ir palaikymo.

Tikras geras tėvas – tai pavyzdys, kaip reikia teisingai elgtis su moterimis. Tas, kuris žvelgia į moteris su pagarba, dosnumu ir dorumu.

Tikras mylintis tėvas – tai tas, kuris moko savo vaikus gerumo, kantrybės, sąžiningumo ir ištikimybės svarbos. Tas, kurio niekada nesugaus meluojant ar manipuliuojant šeima ar dar kažkuo. Mokantis savo vaikus kurti santykius, pagrįstus pasitikėjimu ir pagarba.

Tikras tėvas – tai tas, kuris moko savo vaikus teisingo, doro elgesio. Tas, kuris niekada nepavadins vaikų ar žmonos „nereikalingais“, „įkyriais“, „silpnais“ ar „kvailais“. Tas, kuris niekada neleis sau prarasti savitvardos, kad tai keltų grėsmę jo šeimai.

Tikras tėvas – tai tas, kuris laiko savo šeimą svarbiausia savo gyvenime. Tas, kuris žino, kad nėra tokios problemos, ginčo ar pagundos, kurie būtų svarbesni už šeimą. Tas, kuris žino, kad nėra didesnės ir stipresnės meilės, nei meilė, kurią gali pajusti savo šeimoje.

Tikras tėvas – tas, kuris yra pavyzdys ir įkvėpimas savo šeimai. Tas, kuris skatina vaikus dirbti su savimi ir augti tiek asmeninėje, tiek profesinėje srityje. Mokantis vaikus, kaip tapti geresne savo versija.

Tikras tėvas – tas, kuris rodo šeimai, kas yra tyra laimė ir džiaugsmas. Tas, kuris labiausiai jaučiasi patenkintas, kai žino, kad jo vaikai laimingi.

Tikras rūpestingas tėvas – tai tas, kuris niekada neleis savo problemoms atimti iš vaikų laimę. Tas, kuris nepriklausomai nuo to, kiek nepatenkintas savo paties gyvenimu, niekada nevers vaikų jausti to paties.

Tikras tėvas – tai tas, apie kurį vaikai gali išdidžiai sakyti: „Jis – mano pavyzdys, mano geriausias draugas, mano mokytojas ir mano treneris. Jis – mano tėvas“.

You cannot copy content of this page