Giminės apsauga: kaip ją atstatyti, apsaugant save nuo ligų ir vienatvės

Be šaknų nebus žiedų. Saugokite savo giminės galią ir te ji klesti ir tarpsta!

Iki kelintos kartos jūs žinote ir prisimenate savo giminaičius? Deja, dauguma mūsų toliau prosenelių nesiekia.

Mes vis daugiau pamirštame sakralią giminės galią. Bet dėl to energijos srautas, perduodamas iš kartos į kartą, nenustoja mūsų veikęs. Tik štai šis poveikis gali atsisukti prieš mus.

Manote, dėl ko kažkam sekasi gyvenime, o kažkas nespėja išsisukti nuo nelaimių, užduodamas vieną ir tą patį klausimą: už ką man visa tai, juk gyvenu sąžiningai, niekam nedarydamas blogo? Žinoma, neatiduotos karminės skolos ir mūsų pačių netoliaregiški poelgiai tame atlieka ne paskutinį vaidmenį. Bet svarbiausia priežastis – giminės apsaugos praradimas.

Kiekvienas mūsų ją gauna gimdamas kartu su chromosomų rinkiniu. Nuo giminės egregoro priklauso, kokie mes būsime sveiki, sėkmingi, ar galėsime realizuoti save, ar sutiksime idealų partnerį ir ar pagimdysime vaikų.

Iš giminės energijos formuojasi visi svarbiausi egregorai: pinigų, valdžios, sekso, sveikatos.

Deja, mes su maniakišku užsispyrimu siekiame atsikratyti šios neįtikėtinos galios, ardydami santykius, keisdami partnerius, pamiršdami šeimos tradicijas, nesaugodami protėvių atminimo. Tačiau neteisinga galvoti, kad tik gerbiant protėvius galima užsitikrinti jų palaikymą amžiams.

Žalingi įpročiai, piktžodžiavimas, alkoholio vartojimas, pasileidimas intymiuose santykiuose tirpdo energetinį ryšį geriau už bet kokį acetoną.

Tačiau didžiausią griaunamąją galią turi fizinės ir mentalinės žmogžudystės, prakeikimai, net atsitiktinai išsprūdę iš burnos, ir sąmoningai paleisti kerai. Jie atima ne tik paties žmogaus, bet ir visų jo palikuonių giminės galią iki 7 kartos.

Tai, kad ryšys su gimine pažeistas ir jūs netekote jos apsaugos, liudija keli požymiai:

* pastojimo problemos;

* viengungystė arba nuolatinė partnerių kaita;

* problemos su teisėsauga;

* prievarta artimoje aplinkoje ir neištikimybė šeimoje;

* narkomanija, alkoholizmas ir kitos šeimos narių priklausomybės;

* iš kartos į kartą pasikartojantis nepalankus finansinis modelis.

Atstatyti nutrauktą ryšį būtina, priešingu atveju palankaus gyvenimo scenarijaus tikėtis neteks ne tik jums, bet ir jūsų vaikams (jei jie išvis galės ateiti į pasaulį).

Mano manymu, vien jau dėl to verta susirūpinti. O sugrąžinti prarastą ryšį ir užsitikrinti giminės palaikymą labai paprasta.

Nepatingėkite skirti keletą minučių ir surašyti ryšius tarp savo protėvių iš abiejų pusių, nupiešdami giminės medį. Nepamenate net mylimos prosenelės giminaičių pavardės, vardo, gimimo ir mirties datų – ne bėda. Tuos, kurių nežinote, galima atvaizduoti apskritimais-moteris ir kvadratėliais-vyrus.

Svarbiausia, kad gautųsi šakotas medis. Štai jame ir vyks jūsų protėvių energijos kumuliacija, nukreipdama jus gyvenime, saugodama nuo negandų, vienatvės ir ligų.

Kai užbaigsite, nepasidrovėkite paprašyti visų nupieštų giminaičiu atleidimo ir atleiskite jiems patys. Tai svarbu! Be šito užmegzti ryšio nepavyks.

O toliau patalpinkite jūsų giminės atvaizdą kompiuterio ar telefono ekrane, kad jis visada būtų prieš akis.

Įveskite taisyklę kiekvieną dieną nuoširdžiai dėkoti savo protėviams už tai, kad leido ateiti jums į šį pasaulį, kalbėkitės su jais, prašykite patarimo, pagalbos ir gyvenime ims dėtis nuostabūs dalykai.

Tik patikėkite!

You cannot copy content of this page