Graži ir laiminga: Kate Middleton atšventė 40-metį vilkėdama Alexander McQueen suknelę

Sausio 9 Kate Middleton sukako 40 metų ir į šventę nieko nepakvietė. Jubiliatė atšventė griežtai šeimos rate, su vyru ir vaikais. Na, o kad kiti neliūdėtų, Kate išrinko 3 labai ryškias savo nuotraukas, kurios ir simbolizuos atmintiną dieną.

Visa tai – karališka gudrybė: foto skirtos Nacionalinei portretų galerijai Londone.

Kate Middleton gali sau leisti daug, tačiau nori dar daugiau. Tiksliau, geriau. Ji studijavo menų istoriją ir nemažai žino apie praėjusių epochų madą bei stilių, o dar ją labai įkvepia karalienių Viktorijos ir Elžbietos II stiliai. Būtent jų istorinės nuotraukos charakteringomis suknelėmis ir tapo pagrindu ypatingai fotosesijai su italų meistro Paolo Roversi dalyvavimu. Kate asmeniškai jį pasirinko dėl ypatingo fotografavimo stiliaus.

Nežinia, kiek ir kokių nuotraukų padaryta. Kate visų apžiūrai išrinko tik 3, bet užtai kokias!

Kiekviena nuotrauka kaip galvosūkis ir siurprizų šaltinis. Pozos, gestai, drabužių elementai, papuošalai, net veido išraiška ir apšvietimas – viskas vienaip ar kitaip rodo į moteris iš monarchų šeimos ir pabrėžia, kad Kate irgi iš jų tarpo.

„Tikras“ karališkas kraujas, bet ir individualumas, o ne ankstesnių karalienių ir princesių kopija. Tuo įsitikinti galės visi norintys, kadangi foto kartu su kitais meno kūriniais bus išsiųsta į turne po visą šalį.

You cannot copy content of this page