Greitoji atvežė nėščiąją į gimdymo namus, prasidėjo sąrėmiai…

Jokių dokumentų, išskyrus pasą, pas merginą nebuvo, bet ji mus tikino, kad buvo nėščiųjų įskaitoje. Mes atlikome būtinus minimalius tyrimus, apžiūros metu gydytojas atkreipė dėmesį, kad girdimi dviejų širdžių dūžiai ir paklausė mamytės, kas buvo echoskopijoje.

Mergina susigėdusi atsakė, kad echoskopijoje ji nebuvo, bet dvyniai pilnai gali būti, kadangi ji jau turi trynukus – vyresniems vaikučiams sukako vos pusantrų metukų. O pačiai mamai – vos 22 metų.

Sąrėmiai buvo labai stiprūs ir vos po poros valandų prasidėjo stangos, merginą pervedė į gimdymo palatą ir susirinko visa brigada. Pirmasis mažylis garsiai suriko, vos atėjęs į pasaulį. O stangos nesibaigė – po 10 minučių ir antrasis berniukas parodė savo balsą.

Ir vos mes nusprendėme atsikvėpti, kai gydytojas pasakė:
O čia pas mus siurprizas, kolegos. Dabar gimdysim trečią!

Mamytė tik trūkčiojančiai įkvėpė – ir pagimdė trečią berniuką, tokį pat balsingą kaip ir jo broliukai. Vaikų gydytojai patenkinti šypsojosi – senokai jie nematė iškart trijų tokių sveikų ir tvirtų mažylių. Mama berods taip pat buvo absoliučiai laiminga ir paprašė telefono paskambinti vyrui.

Vyras atlėkė vos po 20 min. Jis atvežė kelis tortus ir daugybę gėlių. Tėvelis išvis buvo pasimetęs iš laimės, sužinojęs kad jam gimė iškart 3 sūnūs.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page