Gudrybė, kurią aš naudoju, kad žiemą nešaltų kojos

Aš kelis metus išdirbau turguje. Kioskai buvo uždari, tačiau juose būdavo šalčiau nei lauke. Labiausiai šaldavo nosis ir kojos. Jei pirmąją galima būdavo paslėpti po apykakle ar apvynioti šaliku, tai su kojomis tas neįmanoma.

Kiekvienas pardavėjas ieškojo savo šildymosi būdų, kad nesušaltų ir nesusirgtų. Jei kažkam pavykdavo rasti sėkmingą, jis būtinai papasakodavo visiems savo kolegoms.

Kojas mes bandydavome apšiltinti įvairiais būdais: apvyniodavome laikraščiais, tačiau jie drėksta ir trupa, apsiaudavome vilnones kojines ir vyrų batus. Tačiau su 2-3 dydžiais didesne avalyne labai nepatogu vaikščioti. Bet būdavo ir sėkmingų eksperimentų, kurie prigydavo. Būtent apie juos aš noriu jums papasakoti.

Vienas paprasčiausių variantų – šilumos atspindėtuvas iš folijos. Šios medžiagos galima nusipirkti parduotuvėje, kur parduodama viskas statyboms. Šis apšiltinimo medžiaga komfortiška kojoms.

Reikia iš šios medžiagos iškirpti įdėklus pagal avalynės dydį. Daugiau šaltis jūsų kojoms nebaisus.
O štai originalus variantas – įdėklus pakeisti moteriškais higieniniais įklotais. Geriausiai tinka su sparneliais, kad pritvirtintumėte prie įdėklų. Taip apšiltinta avalynė bus šilta ir patogi.

Tik neikite į svečius su tokiais įdėklais, kitaip tapsite pagrindine aptarinėjimų tema.
Galbūt šis būdas kažkam pasirodys keistas, tačiau turguje jis gelbėjo mane ir visus pardavėjus. Kai kojos smarkiai šąla, tai ne tik įklotus įkiši į batus…

You cannot copy content of this page