„Gyvenime galima pakeisti bet kokį žmogų“ – išmintingas postas

Aš manau, skirtis reikia su visais – su visais, kas nustojo tave vertinti arba vertinti jūsų santykius. Su samdomu darbuotoju, su giminaičiu, su draugu, su sutuoktiniu, su partneriu, su klientu, su tiekimo kompanija…

Kito vertės sau pripažinimas ir vertės to, kas tarp jūsų vyksta – tai ir yra santykių pagrindas. Kol jūs branginate vienas kitą, jūs sieksite spręsti konfliktus, aiškintis nesusipratimus ir gerinti santykių kokybę.

Žmonės turi savybę priprasti. Jų savybė adaptuotis padeda jiems priimti bet kokias gyvenimo sąlygas ir išvis egzistuoti. Bet žmonės moka priprasti prie gero taip pat, kaip ir prie blogo. Gera tampa kasdienybe ir nustoja būti vertybe: kažkas kažko ima nebevertinti ir dalyvauti santykiuose, lyg darytų paslaugą. „Džiaukis, kad tu su manim gyveni“, „Būk dėkingas, kad aš tau dirbu“, „Melskis, kad aš likčiau tavo klientu“ ir kita.

Atėjo laikas keisti. Jeigu tu nebūsi išgirstas. Jeigu sąžiningumas nesuartins pozicijų. Jeigu išliks iškreiptas svarbumas ir reikalingumas vienas kitam. Reikia keisti.

Gyvenime galima pakeisti bet kokį žmogų, jeigu nesilaikysime santykių bet kokia kaina. Tik abipusė priklausomybė veikia sulaikant kitą ir būnant su juo bet kokia kaina.

Santykiuose dalyvauja abu ir vertinti juos turi abu!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page