Išrašant iš gimdymo namų seselė atidavė jai ryšulėlį, moteris iškart suprato – vokelyje svetimas vaikas

Jauna mamytė paėmė į rankas vaiką ir išblyško. Gražus vokelis, didžiulis kaspinas, už durų – daug artimųjų.
Tik štai vokelyje buvo svetimas mažylis – mamai pakako vieno žvilgsnio, kad tai suprastų.

Liuda atsargiai paguldė mažylį ant stalo ir ėmė jį nurenginėti. Seselė suirzusi paklausė jos, ką ji čia daro, – juk išrašymo salė viena, o skyriuje savo eilės laukia dar keli žmonės.

Liuda nieko neatsakė, drebančiomis rankomis nutraukė nuo vaiko vystyklą ir nesuvokdama pažiūrėjo į seselę:

“Tai berniukas. Kur mano dukra? Tuoj pat grąžinkite vaiką arba aš apversiu visą ligoninę aukštyn kojomis!”

Medicinos sesers suirzimą kaip ranka nuėmė – ji nubėgo į skyrių, o poros minučių nusileido vedėja su Liudos dukra ant rankų. Ji ėmė atsiprašinėti ir aiškinti, kad šis berniukas irgi buvo ruošiamas išrašymui. Tiksliau – išvežimui į kūdikių namus, kadangi jo mama atsisakė sūnaus.

Liuda nesibarė, pasiėmė dukrą ir nuėjo pas vyrą. Atrodo, šventinė diena, bet iš jaunos mamos galvos neišėjo tas mažas berniukas, kurį išvežė į valdiškus namus. Vakare vyras jos paklausė, kas nutiko – ji apsiverkė ir viską jam papasakojo.

O jau po trijų savaičių visa didžiulė giminė susirinko dar kartą – dar vieno naujo šeimos nario, Mantuko, to paties berniuko, kurio vos neatidavė jauniems tėvams vietoj jų dukrelės, parvykimo proga. Jie pagalvojo, pasitarė su tėvais, gavo vienbalsį pritarimą ir palaikymą – kur vienas, ten ir antras, susidorosime. Ir štai pas jų dukrelę atsirado broliukas. Tik štai vežimėlį teko pirkti kitą – dvynukams.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page