Ištikimiausias draugas: šuo kelias valandas plaukė į krantą, kad išgelbėtų savo šeimininką

Apie šunų ištikimybę prirašyta nemažai. Bet vis tiek kiekviena šių naminių augintinių , kurie pasiruošę patys žūti, bet išgelbėti šeimininką, istorija nenustoja stebinti.

Kartą žvejys išplaukė į vandenyną kartu su savo ištikimu draugu – aviganių veislės šunimi. Kaip tokiais atvejais sako: niekas nepranašavo bėdos. Tačiau netikėtai vyriškis nesuvaldė valties ir ji apvirto.

Po kelių valandų ant kranto kitas žvejys pamatė, kaip iš paskutinių jėgų link jo plaukia šuo. Be to, jis dantyse tempė žvejybos reikmenis. Žvejys greitai suvokė, kad šuns ir jo šeimininko laivas skęsta. Jis paėmė gyvūną ir patraukė ieškoti jo šeimininko.

Kol žvejys plaukė savo valtimi, per raciją jis perdavė kitiems žvejams ir pakrantės tarnybai apie galimai skęstantį laivą. Visi, kas galėjo, patraukė į kolegos paieškas.

Įdomus ir šuns elgesys. Žvejui išvis tik per dideles pastangas pavyko ištraukti augintinį iš vandens. Juk šuo visą laiką taikėsi nerti į vandenį ir plaukti – gelbėti šeimininko. Aviganis nenustojo kaukti ir loti. Jis lyg kvietė savo draugą.

Galiausiai valtį rado. Ji buvo apvirtusi, o vyras laikėsi už jos dugno. Kai tik šuo pamatė šeimininką, puolė į vandenį ir nuplaukė pas jį. Augintinio ir pakrantės apsaugos pajėgomis vyriškis buvo išgelbėtas.

Jis papasakojo, kad nebijojo dėl savęs. Visą tą laiką žvejys pergyveno dėl savo aviganio. Laimei, visi šioje istorijoje liko gyvi ir sveiki.

You cannot copy content of this page