Įtariu, kad vyras man neištikimas, tačiau labai bijau sužinoti tiesą

Mane labai neramina situacija, kuri susiklostė mūsų šeimoje. Aš įtariu, kad vyras man neištikimas, yra daug neakivaizdžių įrodymų, tačiau man labai baisu sužinoti tiesą.

Vyrą aš myliu dar nuo mokyklos. Jis mokėsi metais aukštesnėje klasėje ir mokykloje visiškai nekreipė į mane dėmesio.
Man studijuojant 4 univero kurse jis visgi atkreipė į mane dėmesį kaip į merginą, o ne paprastą draugę. Mes ėmėme susitikinėti, ir aš jaučiausi devintame danguje iš laimės.

Mes apsigyvenome kartu, o po 3 metų jis pasipiršo. Man atrodė, kad aš nusipelniau savo laimės, galėjau įrodyti vyrui, kad aš – geriausias variantas jam.

Mano jausmai jam nepraėjo, stengiausi, kad jam būtų komfortiška, kad jam nieko be manęs nereikėtų. Ir kurį laiką man viskas gavosi, tai buvo ramios laimės periodas.

Tačiau pastarąjį pusmetį aš pradėjau pastebėti, kad viskas einasi kažkaip ne taip. Vyras ėmė užtrukti, kaip jis pats aiškino, pasirodyti prieš vyresnybę, kad gautų paaukštinimą.

Per išeigines įjunko lankytis pas draugus, vis atsirasdavo kokia nors priežastis man nevažiuoti su juo. Pasidarė dirglesnis.
Maždaug prieš mėnesį prasidėjo pastovūs pasišalinimai, kad pakalbėtų telefonu man nedalyvaujant. Pastaruoju metu jis beveik visada telefone, aiškiai su kažkuo susirašinėja, tai pastebima.

Aš matomai pasąmonės lygmenyje ilgai bandžiau slėpti galvą smėlyje ir tvirtinau, kad pas mus viskas gerai, tačiau dabar jau tiesiog nebėra jėgų ignoruoti visus pokyčius, kurie nutiko su vyru.

Pas mus jau 2 mėnesius nėra jokio intymaus gyvenimo. Vyras sako, kad pavargsta darbe, tačiau aš tuo netikiu, tiesiog jis ir be manęs turi pas ką eiti šiuo klausimu.

Viskas rodo, kad vyras rado kitą. Man labai sunku tai pripažinti, iškart kaupiasi ašaros ir krečia drebulys iš bejėgiškumo.
Bandžiau kažkaip neįkyriai su juo kalbėtis, aiškintis, kas manyje ne taip, bandžiau kažkaip paįvairinti mūsų gyvenimą, pakaitinti interesą, tačiau nieko nesigauna.

Kažkas iš draugių sako, kad paprasčiausiai praėjo aistra ir būtent tai yra normalus šeimyninis gyvenimas, kažkas tikina atvirkščiai, kad vyras tikrai kažką turi pašalyje.

Yra kelios galimybės patikrinti vyrą, bet man baisu, bijau sužinoti tiesą, juk tai galutinai sudaužys mūsų šeimą. O jei viskas kol kas laikosi ant mano nežinojimo, o jei vyras supras, kad slėpti nebėra ko, tai paprasčiausiai išeis pas kitą?

Ir taip sunku, ir anaip blogai, nežinau, kaip elgtis ir ką daryti.

You cannot copy content of this page