Ji metė vyrą ir vaikus dėl gražaus gyvenimo. Parašiusi tik vieną raštelį. O po daugelio metų nepatikėjo sužinojusi, kas jis dabar…

Šiandien aš noriu papasakoti istoriją apie du jaunus sutuoktinius, jie turi du vaikus, mergaitei metukai, o berniukui 4 metai.

Jų vardai Arina ir Markas. Jie gyveno varganai, vos sudurdavo galus.

Arina nepakėlė tokio gyvenimo ir paliko vaikus, vyrą ir raštelį.

Kai Markas grįžo iš darbo, jis iškart nesuprato, kas nutiko ir kodėl vaikai namie vieni, bet paskui pamatė virtuvėje laišką ir viskas pasidarė aišku.

Jame ji rašė apie tai, kad morališkai išsekusi, kad pavargo nuo tokio gyvenimo, kad nori atostogų ir normalaus laimingo gyvenimo, o su juo ji jaučiasi spąstuose ir pastoviame skurde.

O dar ji parašė, kad sutiko pasiturintį vyriškį ir nori mėgautis gyvenimu su juo. Kas liečia vaikus, tai ji palieka juos vyrui ir prašo pamiršti ją amžiams ir neieškoti.

Vyras negalėjo patikėti tuo, kas vyksta. Jo širdis plyšo iš skausmo, juk jis mylėjo ją labiau už gyvenimą. Jis nesuvokė, kaip galima iškeisti savo vaikus į pinigus.

Markas sukaupė visas jėgas, juk jis neturėjo laiko išskysti, reikėjo pagalvoti apie vaikus. Jie dar ilgai klausinėjo tėvo, kur jų mama.
Ir tuo metu jam teko dirbti po 16-18 valandų, kad aprūpintų šeimą.

Ačiū tėvams, kurie atėjo į pagalbą sūnui sunkiu metu ir padėjo su vaikais. Dėka tėvų pagalbos vyras dirbo pagrindiniame darbe, o vakarais uždarbiavo taksi.

Kartą jis susipažino su mergina, vardu Alicija. Papasakojo jai savo istoriją, merginai labai pagailo vyriškio, ji suprato, kaip sunku pačiam pastatyti vaikus ant kojų. Ji bandė jam padėti kaip gali ir visaip drąsino vyriškį.

Su laiku jie susituokė. Finansiniai reikalai ėmė taisytis, jie nusipirko 3 mašinas ir išnuomojo jas taksi. Vyriškiui jau nereikėjo pačiam dirbti naktimis.

Bet niekas negalėjo taip aptemdyti jo dabartinio gyvenimo, kaip buvusi žmona, netikėtai apsireiškusi vieną vakarą. Ji puolė Markui ant kaklo, prašė atleidimo ir pasakojo, kaip stipriai jį myli ir gailisi savo poelgio. Bet kai pamatė Aliciją ir ją apsikabinusius vaikus, ji įsiuto.

Vyras išstūmė ją per slenkstį ir patarė susirasti eilinį turtingą vyruką, kad ją išlaikytų. Jis buvo įsitikinęs, kad ji atėjo tik dėl pinigų, o ne dėl vaikų, bet tai jau buvo nesvarbu.

You cannot copy content of this page