Ji pavogė vaikams 5 kiaušinius. Vietoj arešto policininkas nupirko jai daug daug maisto

Skurdas dažnai pastūmėja žmones kraštutiniams poelgiams.

Misis Džonson augina dvi dukras ir du anūkus nuo 1 iki 3 metų vos už 120 dolerių per mėnesį. Tačiau praeitą savaitę ją apvogė ir šeima liko ant bado ribos. Šeštadienį jie buvo nevalgę jau dvi dienas, todėl moteris nuėjo į vietinį supermarketą, turėdama vos 1,25 dolerio, kad nupirktų kiaušinių.

Savo nusivylimui, nupirkti kiaušiniams nepakako 50 centų ir ji įdėjo 5 kiaušinius į savo kišenes. Dar daugiau, jie tuojau pat sudužo. „Aš nelabai geras vagis“,- pasakė misis Džonson.

Parduotuvė iškvietė policiją, tačiau kai atvyko pareigūnas Viljamsas ir išgirdo jos istoriją, jis nusprendė neareštuoti jos. Jie paleido ją namo.

Tačiau pareigūnas nusprendė įsitikinti, kad jos istorija ne melas, ir atvažiavo apžiūrėti jos namų. Pamatęs, kokiame skurde gyvena šeima, jis suprato, kad Džonson nemeluoja, ir ji tikrai jau pasiekė skurdo ribą.

Sekančią dieną Viljamsas ir keli jo kolegos pasirodė moters namuose su dviem furgonais maisto. „Paskutinį kartą, kai mačiau tiek maisto, man buvo 12 metų, ir aš likau su močiute“,- pasakė misis Džonson. „Aš verkiau visą dieną“.

Vėliau pareigūnai nusprendė sukurti fondą, kad misis Džonson galėtų gauti aukas, kurios ėmė plaukti publikavus istoriją internete.

Policijos viršininkas Viljamsas pasakė, kad jam skambino iš visų Jungtinių Valstijų ir iš viso pasaulio su dėkingumu, norėdami išsiųsti misis Džonson pinigų, maisto ir drabužių.

Darykite žmonėms gera ir tai būtinai jums sugrįš!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page