Ji pagimdė vyrui penketuką, o jis ją paliko. Kaip moteris gyvena dabar…

Oksanos ir Sergejaus šeima iki 2015 metų niekuo nesiskyrė nuo kitų – mama, tėtis, dukra Alisa. Praėjus porai metų po vyresniosios dukters gimimo sutuoktiniai ėmė mąstyti apie broliuką Alisai.

Kai ultragarso tyrimo metu sutuoktiniai sužinojo, kad jiems gims 5 vaikai, tiesiog apstulbo. Toks skaičius vienu metu būdingas IVF, tačiau tik ne natūraliam nėštumui. Tai – unikalus atvejis. Vienas iš 85 milijonų.

Gydytojai iškart pasiūlė redukciją – pašalinti keletą embrionų, kad likusieji geriau vystytųsi. Oksanai ši idėja nepatiko. Ji nusprendė – kiek dievas davė, tiek pagimdys ir užaugins.

O štai vyras nebuvo sužavėtas tokia idėja. Ir tuomet jis pirmą kartą paliko Oksaną.

Išėjo, tiesą pasakius, neilgam. Matyt, paspaudė tėvai, o gal ėmė graužti sąžinė. Likusius mėnesius iki nėštumo pabaigos pora praleido kartu.

2016 metais penketukas atėjo į pasaulį. Mažyliai svėrė visai mažai – 1200-1900 g.

Davidas, dvyniai berniukai Denis ir Vladas ir mergaitės dvynės Saša ir Daša tapo tikra sensacija ne tik Odesoje, bet ir visame pasaulyje.

Subėgo krūva žurnalistų. Meras tuoj pat įteikė sutuoktiniams naujutėlaičio 5 kambarių buto raktus.

Kol mama su penketuku buvo gimdymo namuose, jai visame kame padėjo medicinos seselės. Tačiau išrašius pagalbininkais tapo tik mama ir vyras. Sergejus pirmus mėnesius stengėsi padėti Oksanai visur. Vystė, maudė, maitino. Daug laiko atėmė naujo būsto įrengimas ir apipavidalinimas.

Padėjo padėjo ir…išsikvėpė. Iš pradžių pareiškė, kad labai pavargsta ir jam reikia laiko poilsiui. Pasak Oksanos, ji užmerkė akis prieš šią vyrišką Sergejaus silpnybę. Ji pavargdavo ne mažiau, kaip ir jos mama, tačiau tik jis galėjo sau leisti kokioms trims valandoms prilipti prie kompiuterinio tankų žaidimo.

Mažyliai reikalavo nuolatinio dėmesio. Visus perrengti, išmaudyti ir pamaitinti – šie veiksmai užimdavo 3 valandas. Vėliau vaikai porai valandų užmigdavo, leisdami moterims truputį atsikvėpti. Sunkiausia būdavo naktimis. Oksana miegodavo labai mažai, skirtingai nuo savo vyro, kuris atsisakė naktį keltis prie mažylių.

Mažyliams buvo vos daugiau nei pusmetis, kai Sergejus išėjo iš šeimos, padavė skyryboms. Tikrosios priežasties nė vienas iš sutuoktinių iki šiol nesako. Mes galime tik spėlioti.

Toliau prasidėjo įdomiausia. Po skyrybų Sergejus nemokėjo alimentų 6 savo vaikams. Ir išvis nustojo su jais matytis.

O Oksana gal ir norėjo pasikankinti ir iš širdies pažliumbti, tačiau nebuvo kada – vaikai atėmė daugiausiai laiko. Ji išmoko vairuoti mikroautobusą, kad vežiotų vaikus į darželį, polikliniką ir lavinančius būrelius.

Geri žmonės specialiai jai įkūrė pagalbos fondą. Bet kuris norintis gali materialiai padėti šiai šeimai. Kaip daugiavaikė motina ji gauna išmokas ir pagalbą iš valstybės. Be to, Oksana, būdama dekrete, išmoko užsidirbti.

Taip banaliai – tapo blogere. Neįprastos šeimos gyvenimą stebi 100 tūkstančių žmonių. Vaikai dalyvauja reklamos filmavimuose. Šeimai pinigų nelabai ir trūksta.

Oksana sugebėjo išsikapstyti jai sunkiu gyvenimišku momentu, nemetė vaikų, neapsimetė nieko negalinčia. O ką Sergejus? Lyg ir vyras, stiprioji lytis, šeimos tėvas – nusiplovė, prisidengdamas menama liga.

You cannot copy content of this page