Jūsų mažojo pirštelio dydis gali kai ką papasakoti apie jūsų asmenybę

Pats paprasčiausias psichologinis testas!

Rankos – stulbinantis dalykas. Jų pagalba mes bendraujame, kuriame santykius, ruošiame maistą, plojame…Bet ar jūs žinote, kad rankos gali daug papasakoti apie mūsų charakterį?

Pavyzdžiui, labai svarbius duomenis galima sužinoti pagal mažojo ir bevardžio pirštų ilgių skirtumus. Galbūt jums tai pasirodys keista, bet tai tiesa!

Pažiūrėkite į savo mažylį ir nustatykite pagal paveikslėlį, kokiam tipui jis priskiriamas: 1, 2 ar 3.

O dabar skaitykite, ką tai reiškia:

Pirmas tipas.

Jei mažasis pirštas baigiasi pirmosios bevardžio piršto linijos lygyje, tai rodo subalansuotą asmenybę. Toks žmogus turi polinkį į tvarką, taiką, jis instinktyviai traukiasi nuo chaoso.

Jam patinka, kad visi daiktai gulėtų savo vietose, tačiau jis ne pedantas ar perfekcionistas, nuo kurio visiems bloga. Kas gali versti jį nervintis, tai gyvenimo pusiausvyros nebuvimas.

Žmogus su tokia delno forma emociškai, seksualiai ir ir intelektualiai subalansuotas. Jo mintys ramios, sprendimai paskaičiuoti, nuomonė formuojama po apmąstytos analizės.

Sveikata:
Pas pirmą tipą sveika blužnis ir skrandis. Rizika – polinkis į depresiją, todėl verta dažniau bendrauti su draugais!

Antras tipas.


Jei mažylis truputį aukščiau bevardžio pirmosios linijos, tai žmogus priklauso tam žmonių tipui, kurie visada atiduoda daugiau, nei iš jų reikalaujama.

Ar tai būtų profesinė veikla, asmeninis gyvenimas ar romantiški santykiai. Ir tai iš vidinio poreikio, o ne pagal kažkieno nurodymus. Tokiu dosnumu jie skiriasi nuo visų.

Tokios rankos turėtojas instinktyviai siekia tų, kurie supranta jo sielą ir priima jį tokį, koks jis yra, besąlygiškai.

Sveikata:
Kaip ir pas pirmąjį tipą, pas antrąjį sveika blužnis ir skrandis. Bet per didelis tikslų siekimas gali sukelti stresą, todėl nepamirškite ilsėtis!

Trečias tipas.


Priklausomybę šiam tipui nurodo trumpas mažasis pirštas, nesiekiantis pirmos bevardžio linijos. Tokios rankos turėtojas – žmogus emocingas, jausmingas ir labai jautrus skausmui, jei jį sukelia tie, kuo jis pasitiki labiausiai iš visų.

Sveikata:
Yra virškinimo sutrikimų riziką, todėl sekite mitybą ir gerkite daug vandens.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page