„Jūsų vyras daro jus laiminga?“ – istorija, kurią verta paskaityti kiekvienai moteriai

Niekada neperkelkite atsakomybės už savo laimę ant ko nors kito…

Būkite laimingos, nepriklausomai nuo lūkesčių ir to, ką kalba ir daro žmonės šalia jūsų. Niekada neperkelkite atsakomybės už savo laimę ant ko nors kito…Iš tiesų tai teisinga ir moterims, ir vyrams…

Kartą moters paklausė:

„Jūsų vyras daro jus laiminga?“

Tuo momentu vyras atrodė visiškai tuo įsitikinęs. Jis žinojo, kad jo žmona atsakys „taip“, kadangi ji niekada niekuo nesiskundė. Tačiau žmona į klausimą garsiai atsakė „ne“.

„Ne, mano vyras nedaro manęs laiminga“.

Vyras buvo apstulbęs, tačiau jo žmona tęsė:

„Mano vyras niekada nedarė ir nedaro manęs laiminga. Aš laiminga. Laiminga ar ne, nuo jo nepriklauso; aš vienintelis žmogus, nuo kurio priklauso mano laimė.

Aš nusprendžiau būti laiminga kiekvienoje situacijoje ir kiekvienu savo gyvenimo momentu, todėl, kad jei mano laimė priklausytų nuo kito žmogaus, daiktų ar aplinkybių Žemėje, aš turėčiau rimtų problemų.

Viskas šiame gyvenime nuolat keičiasi: žmogus, turtas, mano kūnas, klimatas, džiaugsmai, draugai, mano fizinė ir psichinė sveikata. Aš galėčiau pateikti begalinį sąrašą.

Aš turiu būti laiminga nepriklausomai nuo to, kas vyksta. Aš turiu daug ar mažai, aš laiminga! Aš išeinu į žmones ar lieku namie viena? Aš laiminga!

Aš turtinga ar vargšė, aš laiminga!

Aš ištekėjusi, bet aš jau buvau laiminga, net kai buvau viena.

Aš laiminga dėl savęs.

Yra žmonių, kurie sako: „Šiandien negaliu būti laimingas, todėl kad aš sergu, todėl kad neturiu pinigų, todėl kad labai karšta, todėl kad labai šalta, todėl kad kažkas mane įžeidė, todėl kad kažkas nustojo mane mylėti, todėl kad aš nežinau, kaip save mylėti, todėl kad mano vaikai manęs nedžiugina, todėl kad mano darbas eilinis ir t.t.“

Aš myliu savo gyvenimą ne todėl, kad mano gyvenimas paprastesnis už kitų, o todėl, kad aš nusprendžiau būti laiminga kaip žmogus. Aš esu atsakinga už savo laimę.

Kai aš nuimu šį įsipareigojimą nuo savo vyro ar dar ko nors, aš juos išvaduoju nuo naštos nešioti mane ant pečių. Tai daro kiekvieno gyvenimą žymiai lengvesniu“.

You cannot copy content of this page