Kai po procedūros moteris pažiūrėjo į save veidrodyje, pamatė tikrą siaubą. Juk vietoje dviejų antakių pas ją buvo visi keturi

Kartą amerikietė iš Kanzaso, vardu Džeimė Ledbeter gavo dovanų nuo savo dukters kuponą atlikti aparatinį permanentinį antakių tatuažą (kitaip vadinamą mikrobleidingą). Moteris labai apsidžiaugė tokia dovana. Juk nuo pat vaikystės ji beveik neturėjo savų antakių.

Bet viskas pasirodė ne taip džiugu, kaip atrodė. Džeimė pasakoja, kad mikrobleidingas pasirodė gana skausminga procedūra. Bet ji guodėsi mintimi, kad dabar ji turės gražius antakius. Ir jie tikrai pas amerikietę atsirado. Bet va truputį didesniame kiekyje, nei jai norėjosi.

Kai po procedūros moteris pažiūrėjo į save veidrodyje, pamatė tikrą siaubą. Juk vietoje dviejų antakių pas ją buvo visi keturi.

Jai pasakė, kad su jos antakiais dirbs sertifikuotas specialistas. Paskui paaiškėjo, kad valstijoje, kurioje gyvena moteris, šios kosmetologijos praktikos rūšis išvis neturi licenzijos.

Kaip dabar sako amerikietė, ji ir pikčiausiam priešui to nelinkėtų.

Naujieji antakiai sukėlė jai krūvą kompleksų, ji beprotiškai gėdijosi savo išvaizdos, todėl ėjo tik į darbą ir artimiausią parduotuvę. Labiausiai Džeimė bijojo patekti į akis savo pažįstamiems.

Galiausiai Džeimę nusiuntė pas Karą Gutjeres, licenzijuotą tattoo meistrę, dirbančią Kanzas Sityje, ir toji padėjo moteriai atsikratyti jos siaubingųjų antakių ir padaryti naujus gražius antakius, apie kuriuos moteris taip seniai svajojo.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page