Kai vyras manęs nepasveikino su kovo 8, supratau, kad mūsų santuoka griūva akyse

Mano vardas Ilona. Noriu papasakoti jums apie savo šeimyninį gyvenimą.

Su savo vyru Ignu mes kartu 18 metų. Bet mes labai ilgai neturėjome vaikų. Ir štai prieš 8 metus pagaliau pirmąkart pastojau. Pagimdžiau sūnų, o po 2 metų dar vieną. O paskui po 3 metų dar ir dukrelę.

Kol mes neturėjome vaikų, gyvenome su vyru labai gerai. Niekada nesipykome. O štai atsiradus vaikams mes su Ignu ėmėme labai dažnai pyktis. Ypač dėl berniukų.

Esmė tame, kad Ignas labai daug reikalauja iš mūsų berniukų. Be to, pastoviai juos lygina su kitas vaikais. Jis nenori jiems nieko padėti.

Sako, kad jie vyrai ir turi viską daryti patys. Bandau paaiškinti vyrui, kad jis neteisus, tačiau vyras to nesupranta. Mano, kad jis visada viską mokėjo daryti.

Niekada nereikalavau vyro, kad jis man pirktų brangius kailinius ar papuošalus. Maniau, kad tuos pinigus geriau išleisti buto remontui.

Žinoma, vyras per šventes ir gimtadienius visada dovanojo gėles ir dovanas. Anksčiau jis man darydavo ir įvairius malonius siurprizus.

Bet paskui nustojo. Manė, kad vaikams jų reikia labiau. Aš, žinoma, irgi taip sakiau. Bet man būdavo taip malonu gauti iš vyro nors mažą šokoladuką.

Suprantu, kad po to, kai pas mus atsirado vaikai, Ignas nebebijo manęs prarasti.

Jis nori užsiimti verslu, tačiau aš atsisakau taip rizikuoti.

Dabar pas mus su pinigais nelabai gera situacija: juk aš sėdžiu „dekrete“ su trečiu vaiku. Žinoma, bandau uždarbiauti. Tačiau šių pinigų vis tiek neužtenka.

Ir štai atėjo kovo 8. Labai norėjau, kad vyras padovanotų bent gėlių. O jis ne tai kad nieko nepadovanojo, bet netgi žodžiais nepasveikino.

Visą dieną tvarkiau butą, ruošiau maistą ir skalbiau. O vyras nepasakė man nė žodžio. Neištvėriau ir pasakiau:

– Nors gėlių būtum nupirkęs! Juk šiandien šventė!

– Duok pinigų, nueisiu ir nupirksiu tau gėlių, jei tu taip nori! – atsakė man vyras.

Nuotaika išvis subjuro. Na kaip man priversti vyrą skirti man daugiau dėmesio?

Kaip leisti jam suprasti, kad jis turi dovanoti man bent nedideles dovanėles ir siurprizus? Nes kitaip jis gali mane tiesiog prarasti…

You cannot copy content of this page