Kaip atrodė Angelinos Jolie mama?

Visame pasaulyje žymi Angelina Jolie labai mylėjo savo motiną. Ji visada norėjo tapti tokia pat rūpestinga mama savo vaikams. Dėl Išskirtinių išorinių duomenų Jolie dėkinga būtent mamai, kuri jaunystėje buvo labai graži.

Marcheline Bertrand – Holivudo įžymybės mama. Ji gimė 50-aisiais praėjusio šimtmečio metais ir buvo aktorė, kurios karjera prasidėjo 70-aisiais. 21-erių Marcheline tik tik pradėjo kopti į šlovę, bet sutiko Joną Voightą – aktorių, kuris jau tada buvo labai atpažįstamas, o paskui tapo „Oskaro“ savininku.

71-aisiais Jonas ir Marcheline susituokė, šioje santuokoje gimė sūnus Jamesas ir dukra, kurios vardą mes visi gerai žinome. Atsiradus vaikams, Bertrand turėjo pamiršti svajones apie žymios aktorės karjerą ir visiškai pašvęsti save įpėdinių auklėjimui.

Sklandė gandai, kad motina, Angelinoje matydama jos tėvo, kuris vėliau paliko šeimą, bruožus, atitolo ir šalinosi jos. Tačiau suaugusi Jolie labai suartėjo su mama ir laikė ją dvasiškai dosniausiu, sąžiningiausiu, šviesiausiu ir geriausiu žmogumi. Angelina visada svajojo tapti tokia mylinčia motina savo vaikams.

Marcheline netapo aktore, tačiau palaikė dukterį, kuri išpildė mamos svajonę. Bertrand buvo nemažiau graži, nei Jolie: subtilūs veido bruožai, prabangūs tamsūs plaukai, gilus žvilgsnis, išraiškinga šypsena ir grakšti figūra. Ji visada atrodė natūraliai ir moteriškai, ko išmokė ir Angeliną, kurią daugelis laiko stiliaus ikona.

Po skyrybų su Voightu 80-aisias Bertrand užsiėmė labdara ir bandė įkurti fondą, palaikantį Amerikos senbuvius. Atsitiesusi po išsiskyrimo su jonu, ji pradėjo kurti santykius su garsiu režisieriumi Billu Day. Keli nėštumai šioje sąjungoje baigėsi nesėkmingai.

Nuo 2002 metų Angelinos mama buvo sudariusi santuoką su Tomu Bessamra, kuris palaikė sutuoktinę iki pat paskutinių jos dienų.

2006-aisiais Jolie pagimdė dukrą. Tada jos motina jau beveik 10 metų kovėsi su klastinga onkologine liga, pažeidusia pieno liaukas ir kiaušides.

2007-ųjų sausį ji mirė, tačiau spėjo pamatyti anūkę, apie kurią seniai svajojo. Angelina dažnai prisimena mamą ir mintimis kreipiasi į ją.

You cannot copy content of this page