Kaip po 20 metų atrodo mergaitė coliukė, kuri gimė kačiuko dydžio

Kanadietė Kenadi Žurden-Bromli atėjo į pasaulį 2003 metais. Briana, jos mama, dar nėštumo metu pradėjo smarkiai pergyventi dėl vaiko. Juk net vėlyvais nėštumo mėnesiais Brianos pilvas buvo visai mažas. Tai, kad vaisius vystosi su patologija, gydytojai pastebėjo tik 8 nėštumo mėnesį.

Gimusi Kenadi svėrė vos 1 kilogramą ir buvo 28 cm ūgio. Pas mažąją kanadietę gydytojai rado genetinį susirgimą, kuris stabdo augimą – pirminį dvarfizmą. Pasaulyje priskaičiuojama ne daugiau šimto žmonių, turinčių šį susirgimą. Mergaitės tėvus įspėjo, kad Kenadi ilgai neišgyvens.

Laimei, jie suklydo. Ji ne tik išgyveno, bet ir sugebėjo daug pasiekti, nepaisydama ligos. Dabar Žurden-Bromli 19 metų. Tačiau jos ūgis kaip penkerių metų vaiko.

Kanados „coliukė“ puikiai mokosi mokykloje. Gydytojai manė, kad dėl ligos jos protinis vystymasis atsiliks. Tačiau viskas pasirodė atvirkščiai.

Kenadi – geriausia mokinė klasėje. Ji važinėja į olimpiadas ir ten laimi aukščiausius prizus. Kanadietė nesigėdija savo ūgio. Ji labai aktyvi ir dalyvauja mokyklos renginiuose.

„Coliukė“ turi ir dviem metais jaunesnį brolį Tairaną. Jis gimė be jokių genetinių sutrikimų. Berniukas dievina savo sesę ir myli ją, saugodamas nuo visų negandų.

Kenadi mama ir tėtis labai didžiuojasi dukters pasiekimais, myli ją ir palaiko visame kame.

You cannot copy content of this page