Kaip susiklostė vienišo 5 vaikų tėvo gyvenimas praėjus 6 metams po žmonos išėjimo

Vienišas tėvas – tai didžiulė retenybė, juk dažniausiai visi vaikų priežiūros įsipareigojimai gula ant motinos. Bet būna ir išimčių, kai vyrui tenka užimti moters vietą ir pačiam auginti savo vaikus.

Vienišo tėvo iš nedidelio kaimo istorija kaip tik iš tokių.

Sergejus vienas augino 5 vaikus suklypusioje senoje lūšnoje. Jie visi gyveno name, kur buvo vos vienas kambarys, pertvertas spintomis. Iš buitinių sąlygų – tualetas lauke, o vonios procedūros – dubenyje.

Vyras įsigudrino pragyventi iš apsauginio algos ir vaikų išmokų. Visi maisto ruošimo, skalbimo, vaikų auklėjimo rūpesčiai gulė ant jo pečių.

Sergejus nebuvo našlys. Sutuoktinė ir vaikų motina buvo sveika, tačiau nenorėjo apsikrauti šeimyniniais įsipareigojimais.

Kai Belousovas suprato, kad žmona nesiruošia grįžti namo, jis padavė skyrybų. Vyro manymu, vaikams geriau gyventi be tokios motinos.

Praėjus keliems metams po skyrybų, vyriškis sutiko 27 metų Juliją. Jauna moteris neturėjo vaikų ir nepabijojo daugiavaikės šeimos sunkumų.

Kaip susiklostė gyvenimas praėjus keliems metams

Efektinga blondinė nepabūgo sunkumų, visgi 5 vaikų priežiūra – tai didžiulė atsakomybė. Tačiau per trumpą laiką Julija užkariavo vaikų pasitikėjimą ir pakeitė jiems tikrą motiną.

Šios poros gyvenimas susitvarkė ir netrukus jie atšventė vestuves šeimos rate.

2019 kovą porai gimė bendras vaikas – sūnus. Sergejus rado geriau apmokamą darbą.

Šeima netrukus pagerino savo gyvenimo sąlygas, jie nusipirko būstą su visais patogumais.

Lieka tik palinkėti laimės ir sveikatos šiai didžiulei pavyzdinei šeimai.

You cannot copy content of this page