Kam aš dedu šlapią laikraštį į šaldytuvą? Nusprendžiau pasidalinti su jumis šiuo paprastu patarimu

Pastaruoju metu mano šaldytuve dažnokai ėmė atsirasti ne ypač malonus kvapas. Man tekdavo atitirpinti jį ir valyti kiekvieną lentyną.

Ir neseniai man už akių užkliuvo patarimas, kuriame buvo parodytas paprastas ir neįprastas būdas – šlapias laikraštis kaip „kempinė“ kvapui.

Paruošti laikraštį nebus sunku. Kodėl būtent laikraštis? O todėl, kad paprastas popierius sugeria visai mažai vandens. Taigi, laikraštį reikia gausiai sudrėkinti purkštuvo pagalba. Po to sulankstyti ir dėti į šaldytuvą.

Tačiau nieko nebuvo pasakyta apie laiką, po kurio bus rezultatas, todėl aš kaskart atidarinėjau šaldytuvo dureles ir stengiausi išsiaiškinti, ar šlapias laikraštis davė efektą. Tai įvyko po 12 val – kvapas ėmė palaipsniui dingti.

Laikraštis ilgą laiką išliko drėgnas,kadangi šaldytuve žema temperatūra, net vakare ir antrą dieną jis buvo truputį drėgnas. Galiausiai šlapias laikraštis gulėjo šaldytuve pusantros dienos ir per tą laiką nemalonus kvapas sumažėjo iki minimumo.

Laikraštį geriausia dėti ant lėkštės, kadangi jo kraštai prilimpa prie paviršiaus, o ant stiklo lieka dėmės nuo vandens.
Aš likau labai patenkinta eksperimento rezultatu ir nusprendžiau pasidalinti su jumis šiuo paprastu patarimu.

You cannot copy content of this page