Katės saugo jus ir jūsų namus nuo piktų dvasių ir negatyvios energijos

Šių nuostabių sutvėrimų gyvenime žymiai daugiau magijos, nei jūs galite įsivaizduoti.

Katės iš tiesų nuostabūs sutvėrimai. Ir jų gyvenime iš tiesų daug daugiau magijos, nei jūs galite įsivaizduoti. Taigi, katės ne tik saugo žmogaus namus nuo pelių ir lazerinių žymeklių „atakos“, dar jos vaiko piktąsias dvasias ir blokuoja negatyvios energijos patekimą į namus.

Šie gyvūnai žinomi savo sugebėjimu sugauti neigiamą energiją ir ją pakeisti pozityvia. Nenuostabu, kad daugelis žmonių jaučia ramybę, būdami šalia gyvenimu besidžiaugiančio kačiuko.

Katės mato mūsų aurą ir pastebi mažiausius pokyčius. Jos gali „patekti“ į ją ir taisyti jos defektus. Kaip keistai tai beskambėtų, tačiau šie naminiai augintiniai gali išvaduoti žmogų iš ligų. Dvasiniame plane katinas padeda jums išsilaikyti paviršiuje. Budistų mokymuose katė ir išvis vaizduojama kaip laikina aukšto dvasingumo žmogaus sielos buveinė.

Katės gali parodyti žmogui, jei namie yra kažkas anapusinio. Jei jūs matote, kaip jūsų katinas šnypščia į tuštumą, reiškia, jis mato kažką nematomo žmogaus akiai.

Demonstruodami savo prieraišumą, šie gyvūnai sugeba dalintis su žmonėmis savo vibracijomis. Ar jums teko glostyti katę, kai ji atsigula jums ant krūtinės, ir pajusti netikėtą palengvėjimą? Tokiais momentais ir vyksta vibracijų mainai.

Nors kai kurie žmonės kates laiko tingiais padarais, bet šiam tingumui yra paaiškinimas. Miego metu katė atsikrato negatyvios energijos, kurią paėmė iš jūsų. Jei katė miega didesnę laiko dalį, tai todėl, kad ji atneša žymiai daugiau naudos, nei jūs manote. Ir jei jau kalbant tiesiogiai, tai geriau jau įsigyti iškart dvi kates, kad jos galėtų tarpusavyje pasidalinti šią naštą.

Kai kurie žmonės tiki, kad katės pavidalu pas mus pasirodo angelai. Savo knygoje „Angelai ir demonai. Ką mes iš tikrųjų žinome apie juos?“ Piteris Kriftas rašo, kad kai jautėsi prislėgtas, jam rodėsi, kad jo naminio augintinio kūne slėpėsi jo angelas sargas. Rašytojo žodžiais, jo katėje buvo kažkas ypatingo, ir tai labai smarkiai jį veikė.

Jums visiškai nereikia įsižiūrėti į savo naminį augintinį, kad suprastumėte, jog jis ypatingas. Įkvėpimo galima semtis iš bet kokios katės. Žinau, pasaulyje daug kačių priešininkų, tvirtinančių, kad šiuose gyvūnuose nieko magiško nėra. Tačiau leisiu sau nesutikti – katėse tikrai kažkas yra.

You cannot copy content of this page