Apsikabinęs rastą katiną, vyras apsiverkė kaip vaikas. Jis jau ir netikėjo, kad vėl pamatys savo augintinį

Metju dirba sunkvežimio vairuotoju, jis ilgai važinėjo vienas, kol prieš tris metus nesutiko benamio katino. Pilkam augintiniui vyriškis sugalvojo atitinkamą vardą – Pelenius. Taip ši porelė kartu rieda Amerikos keliais.

Praeitų metų birželį Metju sustojo Sprigfilde, o augintinis tą akimirką kažko smarkiai išsigando ir paspruko iš mašinos. Vyriškis puolė ieškoti katinėlio, bet nerado. Kelių mėnesių bėgyje Metju apvažinėjo visas artimiausias apylinkes, bet viskas buvo veltui.

Beveik po pusės metų dvi moterys gatvėje rado katiną, prisispaudusį prie automobilio. Gyvūnas smarkiai sušalo ir drebėjo iš šalčio. Jį nuvežė į benamių gyvūnų fermą Lollypop. Ten darbuotojai rado katinėlio čipą ir pasirodė, kad tai tas pats Pelenius. Tik jis nesuprantamu būdu atsidūrė už 2000 kilometrų nuo Metju namų.

Kai vyrui pranešė apie rastą augintinį, jis iš pradžių nepatikėjo. Bet paskui ėmė džiūgauti kaip vaikas.

Tik po dviejų savaičių Metju galėjo pamatyti savo numylėtinį. Vyriškis net apsiverkė. Jis taip ilgėjosi savo ūsuoto porininko ir galvojo apie jį kiekvieną dieną. Pelenius irgi pažino savo šeimininką, iškart ėmė murkti ir trintis į jį.

You cannot copy content of this page