22 šunų fotografijų prieš ir po prieglaudos, kurios sukrės jus iki širdies gelmių

Tikri draugai neretai yra likimo dovanos. Jų negalima rasti specialiai, nors ir su žvake ieškotum, kaip sakoma. Jų galima tik nusipelnyti – ir tada pats gyvenimas apdovanos jus ištikimu draugu.

Ir visai nebūtinai tas draugas bus žmogus. Visai gali būti, kad jis bus …keturkojis. Taip taip, mes dabar kalbame apie gyvūnus, kurie gyvena sąjungoje su žmogumi visos istorijos bėgyje. Tai šunys. Jie tikri draugai!

Kai kurie žmonės renkasi šunis iš prieglaudų, kur jie kenčia ir liūdi laukdami naujos šeimos atsiradimo. Tai – poelgis, vertas pagarbos. Puikiausia yra šunų reakcija, kad juos paima nauji šeimininkai.

Kitaip kaip gyvybės išgelbėjimu tokio veiksmo pavadinti negalima. Jūs net negalite įsivaizduoti, kaip greitai ir radikaliai keičiasi šuneliai,kai juos iš prieglaudų pasiima į šeimas.

Jūs galite būti įsitikinę, kad pasiėmę šunelį iš prieglaudos, jau po savaitės jo tiesiog nepažinsite! Šiandien mes parengėme nedidelį fotografijų rinkinį, sukomplektuotą pagal principą „prieš“ ir „po“. Iki tol, kol gyvūno atėjo jo naujas šeimininkas, ir po to. Tik pažvelkite į šiuos laimingus veidus, o tiksliau, snukučius! Gyvūnų emocijos neįkainojamos.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

You cannot copy content of this page