Ištikimas prancūzų buldogas mirė 15 minučių vėliau už savo šeimininką

Kartu amžinai…

Šunys – ištikimiausi ir labiausiai atsidavę draugai. Istorija, kurią mes papasakosime, tik patvirtina tai.

Stiuarto Hatčisono liga
Jaunam vaikinui Stiuartui Hatčisonui 2011 m diagnozavo galvos smegenų auglį. Jis pradėjo chemoterapiją 2018 m pabaigoje. O paskui kas tris mėnesius atliko skenavimą.
Kovą gydytojai pasakė, kad chemoterapija veikia. Jis išvyko su mylimąja atostogauti į Ispaniją gegužę, bet jam ėmė skaudėti ranką. Gydytojai pareiškė,kad tame nėra nieko baisaus. Bet birželį vėžys apėmė visas jo smegenis ir išplito į kaulus ir dubenį.

Artimųjų palaikymas
25 metų vaikinas šių metų sausį vedė savo 22 metų merginą Danielę. Ji palaikė jį ir buvo su juo iki galo. Bet ne ji viena. Šiame nelengvame kelyje Stiuartas turėjo dar vieną ištikimą draugą – dviejų metų buldogą Neroną. Pora taip pat turėjo kitų augintinių – 4 metų Nalą ir Ameliją – Nalos ir Nerono jauniklę.

Iškart dvi mirtys
Misteris Hatčisonas mirė namuose Škotijoje 2019 m rugpjūčio 11. Pas Stiuartą niekada nebuvo remisijos, ir ši mirtis nebuvo netikėta. Jis norėjo mirti namie. Ir jo norą išpildė.

Bet praėjus 15 min po jo mirties nutiko tai, ko niekas nesitikėjo. Stiuarto motina pasakė: „Stiuartas mirė apie 13:15, o Neronas mirė maždaug po 15 min.

Neronas visada buvo šalia savo šeimininko. Jie buvo kaip vienas. Matomai jis panoro būti su juo ir dausose.

O jūs sutikote tokią šunų ištikimybę savo gyvenime?

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page