Dieta „5 valgomieji šaukštai“. Visiems – lieknėjimo pasaulio revoliucija

Viena maisto porcija turi sudaryti 5 valgomuosius šaukštus. Nėra griežtų mitybos apribojimų, bet geriausiems rezultatams verta iš meniu pašalinti kepinius, šokoladą, saldžius gazuotus gėrimus. Tarp valgymų reikia išlaikyti 3 val intervalą. Iškart užgerti maisto vandeniu ar kitais gėrimais nerekomenduojama – tai įtakoja skrandžio sienelių išsitempimą.

Rodikliai stebina!
Po pirmos “5 valgomųjų šaukštų“ dietos savaitės jums pavyks atsikratyti maždaug 3 kg antsvorio. Tai taip vadinamas organizmo persitvarkymo į teisingą darbą periodas: įprotis daug valgyti duoda apie save žinoti, ir jūs galite jausti lengvą alkį po kiekvieno valgymo.

Antros savaitės bėgyje susitvarko virškinamojo trakto darbas. Lengvumas kūne, jėgų antplūdis, spindinti oda ir dar minus 4 kg – visai tikėtinas rezultatas. Į trečios savaitės pabaigą metabolizmo greitis bus reikiamo lygio, traukos saldumynams praktiškai nekyla ir jūs prarandate iki 4 kg.

Ketvirtą savaitę vadina baigiamąja. Apimtys pastebimai sumažėjo, valgyti didelėmis porcijomis jau nesinori. Saikinga mityba jau tapo norma, o jūs praradote dar 3 kg. Bendrai per mėnesį jūs neteksite nuo 14 kg. O kas toliau? Stenkitės valgyti nedidelėmis porcijomis, vakarieniauti ne vėliau 7 ir gerti daug vandens.

Pavyzdinis meniu dienai
– 7:00 – 5 šaukštai avižinės košės (ryžių, grikių, kviečių, dribsniai, lęšiai). Po 30 min – arbata be cukraus, kava su pienu, kakava pagal pasirinkimą.
– 10:00 – bet kokie vaisiai, vaisių salotos, jogurtas su vaisiais.
– 13:00 – 5 šaukštai grikių (bulvių košės, daržovių ragu, žirnių košės). Baltyminiai pietūs – 200 g žuvies arba 200 g jautienos. Galima derinti produktus: pavyzdžiui, 3 šaukštai grikių ir 2 gabaliukai vištienos.
– 16:00 – 200 g kefyro, arba agurkas su pomidoru, arba 5 šaukštai šviežių salotų. Galima užkąsti riešutų ir džiovintų vaisių, galima pasiruošti nedidelį sumuštinį iš lavašo ir kietojo sūrio.
– 19:00 – 5 šaukštai grikių, arba 200 g žuvies, arba stiklinė kefyro, arba 5 šaukštai ant garų paruoštų daržovių.

Tokia dieta neturi kontraindikacijų, ją lengva pritaikyti pagal organizmo ypatybes.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page