Vienas pratimas, trys efektai: lieknas liemuo, tvirta nugara ir judrus kryžmuo

Be fizinio aktyvumo mūsų organizmas tampa mažiau judrus ir ima kaupti nereikalingus riebaliukus. Visa tai kelia rimtas sveikatos problemas, o todėl reikia daryti bent lengvus pratimus. Nepamiršk to!

Šiandien mes siūlome tau paprastą pratimą, kuriuo pasidalijo Tamayo – japonų lieknėjimo specialistas. Tai tempimo pratimas, kuris padeda išjudinti pilvo ir nugaros raumenis, patempdamas juos ir stiprindamas. Be to, pratimas aktyviai veikia vidinį klubo paviršių. Stebuklas, o ne pratimas!

1. Pradinė padėtis stovint, kojos plačiai, pirštais į išorę. Pirštai ir keliai turi žiūrėti viena kryptimi. Kojas sulenk per kelius, lygsvarai rankas dėk ant klubų. Dabar pradėk daryti pratimą. Iš pradžių pasilenk į priekį, pasukdama dešinį petį kairėn ir vidun. Tuo pat metu dešinys petys eina atgal.

2. Tu turi pajusti, kaip įsitempia klubų, liemens ir nugaros raumenys. Išlaikyk šią padėtį 3 sekundes, paskui grįžk į pradinę padėtį. Pakartok tą patį į kitą pusę. Judesius reikia atlikti lėtai ir atsargiai, jaučiant visą raumenų įtampą. Atlik 2 kartus po 10 pakartojimų.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page